تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير شعب استان قزوين در گردهمائي معاونين شعب :نقش معاونين شعب را در راهبري وعمليات اجرائي شعب بسيار دانست.

گردهمائي معاونين شعب

گردهمائي معاونين شعب با حضور مسئولين مديريت و معاونين شعب در محل سالن جلسات مديريت شعب استان قزوين برگزار شد.

سيد اصغر حسيني مديرشعب بانك مسكن استان قزوين ضمن تشكر از كاركنان صف وستاد مديريت كه در جهت تحقق اهداف تعيين شده تلاش مي نمايند  نقش معاونين شعب را در راهبري وعمليات اجرائي شعب بسيار مهم دانست وابراز اميدواري كرد با توجه به تلاشهاي صورت گرفته ومشاركت جمعي كاركنان كارنامه مطلوبي رادر ارزيابي عملكرد سال 97 به ثبت برسانيم .

وي بااشاره به تلاشهاي انجام شده در مديريت قزوين در بخش جذب منابع اظهارداشت مديريت قزوين توانسته است در كمتر از شش ماه  رشد 14پله اي  نسبت به سايرمديريتها  داشته باشد و50 درصد هدف تعيين شده در اين بخش را محقق نمايد.

حسيني با تاكيد بر حفظ منابع جذب شده افزود اميدواريم اين روند روبه رشد در مدت باقي مانده تا پايان سال ادامه داشته باشد وهمه همكاران در جهت تحقق هدف تعيين شده در اين بخش تلاش بيشتري نمايند.

مديرشعب استان قزوين با اشاره به موفقيت شعبه مينودر قزوين وانتخاب رئيس اين شعبه بعنوان يكي از 15 بانكدار برتر در بين شعب بانك مسكن كل كشور ضمن تبريك به شعبه مينودر بابت كسب اين موفقيت ابراز اميدواري كرد شعب ديگر نيز با تلاش بيشتر بتوانند به اين موفقيت دست يابند.

حسيني بااشاره به اینکه اجرای تبصره 35  فرصتی ویژه و استثنایی برای بدهکاران بانکی است افزود مشمولین این طرح؛ اشخاص حقیقی و حقوقی هستند که از بانک مسکن تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال و یا کمتر از آن دریافت کرده اند که درصورت بازپرداخت مانده اصل تسهیلات توسط مشمولین بطور یک جا و نقدی، نسبت به بخشودگی سود تسهیلات در سقف سهمیه ابلاغی بانک مرکزی و وجه التزام، با رعایت اولویت هایی اقدام می شود.

وي تعادل در منابع ومصارف را يكي از سياستهاي مهم بانك برشمرد و خاطر نشان كرد تحقق اهداف تعيين شده در تبصره 35  وطرح چاووش مي تواند كمك شاياني به تعادل منابع ومصارف نمايد بنابراين همه كاركنان بايد در جهت تحقق اهداف در نظر گرفته شده در اين بخش اهتمام لازم را داشته باشند.

حسيني افزود در عقود مبادله اي 14 شعبه اين مديريت نسبت به ابتداي سال رشد منفي داشته اند وعمده رشد مطالبات اين مديريت مربوط به عقود مشاركتي مي باشد كه انتظار مي رود با تمركز بيشتر همه شعب در اين بخش وبا استفاده از تمام ظرفيتهاي وابزارهاي موجود بتوانيم جهت تعيين تكليف پرونده هاي مشاركت اقدام نماييم.

مديرشعب استان با اشاره به پياده سازي طرح هاي انگيزشي كاركنان در مديريت قزوين اظهار داشت  اين طرح ها در افزايش انگيزه كاركنان وبهبود عملكرد آنها بسيار موثر بوده است واميدواريم با ادامه اين طرح ها در سال آتي نيز شاهد موفقيت بيش از پيش  شعب  در بخش هاي مختلف باشيم.

آخرین بروزرسانی 1397/12/7