تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیرشعب استان قزوین برقراری ارتباط سازنده روسای شعب با زیر مجموعه خود را در پیشبرد اهداف بانک بسیار مهم دانست

گردهمایی روسای شعب

گردهمایی روسای شعب با حضور مسیولین ، روسای شعب و دوایر ستاد مدیریت شعب استان قزوین در محل سالن همایش این مدیریت برگزار شد.

در این گردهمایی سید اصغر حسینی مدیرشعب استان  قزوین با بیان  سیاستهای بانک در سال جاری وتاکید بر تحقق اهداف اظهار داشت یکی از سیاستهای بانک اتمام پروژ ه های نیمه تمام مسکن مهر می باشد که با رویکردهای متفاوت باید تلاش نماییم تا ضمن به سرانجام رسیدن این پروژه ها و واگذاری این واحدها به متقاضیان ، تسهیلات پرداخت شده را هرچه سریعتر به بانک برگردانیم.

وی افزود در استان قزوین نزدیک به 90 درصد واحدها  با پیگیریهای صورت گرفته به مرحله فروش اقساطی رسیده وامیدواریم واحدهای باقی مانده نیز به سرانجام برسد.

حسینی افزود بانک در مقایسه با رقبای خود محصولات متنوع وظرفیتهای خوبی در اختیار دارد وهمه کارکنان با اشراف کامل به این محصولات وبا بازاریابی واطلاع رسانی به مشتریان  می توانند در افزایش سهم بازار وتحقق اهداف نقش مهمی ایفا نمایند.

وی با اشاره به طرح های انگیزشی جذب منابع که توسط مدیریت برای کارکنان طراحی شده اظهار داشت روسای شعب باید از ابزارهای انگیزشی دراختیار به نحو شایسته ای برای ترغیب زیر مجموعه خود  جهت جذب منابع جدید استفاده نمایند.

مدیرشعب استان قزوین با تاکید بر فرهنگ سازی بازاریابی در شعب تصریح کرد نهادینه شدن بازاریابی خارج از شعبه باعث میشود که  کارکنان مشتری را که به سختی بازاریابی نموده اند به سادگی از دست ندهند ودر حفظ آن کوشا باشند .

حسینی بازاریابی هدفمند را یکی از اولویتهای مهم شعب برشمرد و اظهار داشت با توجه به فرصت محدود باقی مانده تا پایان سال با تلاش بیشتر همه کارکنان وبرنامه ریزیهای صورت گرفته امیدواریم شاهد رشد  منابع و تحقق اهداف در این بخش باشیم.

 

مدیرشعب استان قزوین در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر وصول مطالبات  اظهار داشت با تلاشها وزحمات همه کارکنان در سالجاری عملکرد بسیارخوبی در بخش وصول مطالبات داشته ایم به طوری که  بیش از 50 درصد شعب در عقود مبادله ای نسبت به ابتدای سال رشد منفی داشته اند وما انتظار داریم این روند تا حصول اهداف مورد نظر ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به تبصره 35 اصلاح قانون بودجه سال 95 در خصوص بخشودگی سود وجرایم دیرکرد تاکید کرد همه باید با استفاده حداکثری از این فرصت  به وجود آمده  تلاش نماییم  تا مطالبات بیشتری به حیطه وصول درآید.

مدیراستان قزوین برقراری ارتباط سازنده روسای شعب با زیر مجموعه خود را در پیشبرد اهداف بانک بسیار مهم دانست وتصریح کرد یکی از ویژگی های انسانهای موفق مهارت وتوانایی برقراری ارتباط موثر وسازنده با دیگران است بنابراین روسای شعب باید با در ک درست و با آگاهی از نقاط قوت وضعف وویژگیها وخصوصیات کارکنان زیر مجموعه خود و با رعایت عدالت محوری ، آنها را در مسیر پیشبرد اهداف بانک هدایت نمایند.

در پایان این گردهمایی ازهمکاران موفق در بخشهای مختلف با اهدای لوح وهدایا تقدیر شد

- روسای شعب شهید بهشتی تاکستان(امیر شایانفر) وخیام قزوین(محمد نوری)  (به عنوان بازاریاب برتر کشوردر شش ماهه نخست سال جاری)

-  کارکنان موفق سنجش اطلاعات شغلی در بین  بانکداران  مدیریت قزوین:  فلاح دوستان اصل رتبه اول ، یاسر پور آرین رتبه دوم و محمد اسماعیل امینی رتبه سوم

کارکنان موفق سنجش اطلاعات شغلی در بین پایوران رضا رحمانی (رتبه اول) رضا اخلاصیان (رتبه دوم) مریم میراشه (رتبه سوم)

- رضا میوه چین کسب رتیه سوم در مسابقات ورزشی بین بانکهای کشور در رشته بدمینتون

-میثم علمدار مسیول دفتر شرکت ناواکو مستقر در مدیریت قزوین به دلیل کسب رتبه دوم پایانه های فروشگاهی کم کارکرد توسط  مدیریت  شعب استان قزوین.

آخرین بروزرسانی 1397/10/17