تازه های اخبار تازه های اخبار

تمجید فرمانده سپاه روح اله استان مرکزی از عملکرد بانک مسکن استان

سردار کریمی فرمانده سپاه روح اله استان مرکزی با تمجید از عملکرد بانک مسکن استان، تسهیلات بانک مسکن را مناسب، ارزان و موثر در تهیه سرپناه برای خانوارها دانست.

فرمانده سپاه روح اله استان مرکزی: بانک مسکن در تامین مالی مسکن پروژه های جهاد خانه سازی همواره یاریگر سپاه بوده است.

سردار پاسدار محسن کریمی: تسهیلات بانک مسکن که تماما در این بخش و تحت نظارت مستقیم بانک به متقاضیان پرداخت می شود، مایه خیر و برکت است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی در نشستی تخصصی با حضور سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح اله استان مرکزی و رضائی مدیر کل جهاد خانه سازی استان و حضور مسئولین مدیریت شعب بانک مسکن استان مرکزی که در دفتر مدیر شعب استان برگزار شد؛ کریمی فرمانده سپاه روح اله استان با تمجید از عملکرد بانک مسکن به عنوان بانک دولتی و تخصصی که هدفش تامین مالی مسکن اقشار مختلف جامعه و کمک به خانه دار کردن افراد بی سرپناه است؛ تسهیلات این بانک را که غالبا در بخش تخصصی مسکن و با در نظر داشتن عقود اسلامی و قوانین بانک مرکزی به متقاضیان اعطا می شود را برای استفاده کنندگان آن پربرکت دانست و از نظارت بانک بر نحوه هزینه کرد تسهیلات مسکن تجلیل کرد.

وی گفت: بسیاری از پرسنل سپاه استان طی سال های گذشته، با بهره جستن از تسهیلات بانک مسکن در قالب تعاونی مسکن جهاد خانه سازی صاحب خانه شده اند، لیکن هم اینک، هستند پرسنل زیادی که هنوز فاقد مسکن بوده و امیدوارند با ادامه روند تعامل سازمان جهاد خانه سازی و بانک مسکن، از تسهیلات این بانک بهره مند شوند.

سردار کریمی اظهار امیدواری کرد: در سال جاری با سیاست های اعتباری بانکو نز با اجرائی شدن طرح اقدام ملی در استان؛ موازنه عرضه و تقاضای مسکن برقرار و حباب به وجود آمده در قیمت مسکن از میان برداشته شود و عموم مردم کشور به ویژه قشر خانه اولی و جوان به تهیه مسکن و سرپناه برای خانواده خود امیدوار باشند.

جعفری مدیر شعب استان مرکزی، رسالت بانک مسکن را از بدو تاسیس تا کنون؛ کمک به خانه دار کردن مردم دانسته گفـت: همه سعی و تلاش بانک، توفیق در انجام این رسالت است و جمله کارکنان صف و ستاد بانک سعی دارند؛ روند ارائه خدمات و اعطای تسهیلات خاصه در بخش مشارکت ساخت و تولید مسکن را تسهیل دهند.

وی گفت: یقینا بانک برای تجهیز منابع مالی خود در جهت تخصیص تسهیلات مسکن به دو امر مهم امید بسته در تحقق آن تلاش می نماید؛ یکی جذب منابع و انتظار بانک از سپرده گذاران و هم از فعالان بخش مسکن و ساختمان به سپرده گذاری و هدایت سرمایه های خرد و کلان این بخش در بانک تخصصی مسکن و دیگری همت گماردن در امر بازگشت مطالبات و بدهی تسهیلات گیرندگان بانک در کلیه بخش های مشارکت، خرید و جعاله مسکن به بانک می باشد که این مهم به نوبه خود کمک شایانی به تقویت بنیه مالی بانک در تسهیلات دهی و کمک به رونق تولید و اقتصاد کشور خواهد کرد.

جعفری در پایان، از سازمان جهاد خانه سازی استان که طی سالهای گذشته با تعاملی وصف ناپذیر با مجموعه بانک مسکن استان همکاری داشته و پروژه های بزرگی را ساخته و به بهره برداری رساندند، خواست: علاوه بر تقویت منابع مالی خود نزد بانک، پیمانکاران زیرمجموعه و طرف قرارداد با جهاد را نیز جهت گشایش حساب و تعامل بابانک به خصوص در بخش ضمانتنامه های بانکی، به بانک مسکن معرفی کنند.
آخرین بروزرسانی 1399/4/15