تازه های اخبار تازه های اخبار

تودیع معاون اجرائی بانک مسکن استان مرکزی

سوسن آبادی معاون اجرائی مدیریت بانک مسکن استان مرکزی بازنشسته شد

مدیر شعب استان مرکزی در مراسم تودیع معاون اجرائی مدیریت: از دانش و مشاوره همکارانی که اخیرا به افتخار بازنشستگی نائل می آیند بهره خواهیم برد.

احمد علی جعفری: بازنشسته شدن همکاران خصوصا آن ها که در طول خدمت خود، صادقانه و عاشقانه به مردم خدمات ارائه نمودند؛ به معنی حذف آنان از سازمان و کشیدن قلم قرمز بر نام ایشان نیست. باید این سرمایه های گرانبها را حفظ کنیم و از مشورت و نظرات اندیشمندانه ایشان به نحو مطلوب در جهت پیشبرد اهداف بانک بهره مند گردیم.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان مرکزی در مراسم تودیع فرج الله سوسن آبادی معاون اجرائی مدیریت شعب استان که در سالن اجتماعات مدیریت و با حضور مدیر و معاونین مدیریت، روسا و معاونین شعب و روسا و معاونین دوایر ستاد مدیریت  برگزار شد؛ جعفری مدیر شعب استان با تقدیر از سالها خدمات و زحمات وی در شعب و در ستاد مدیریت استان گفت: سوسن آبادی همکار توانمندی است که من و دیگر همکاران مدیریت و شعب استان در بسیاری از تصمیمات، خصوصا در مواقع حساس و بحرانی از نظر مشورتی وی بهره بردیم و او با خونگرمی و روحیه همدلی و هم افزائی در تمام تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها مشارکتی فعال داشته و مدیریت را در توفیقات حاصله یاریگر بوده است.

وی افزود؛ همکار بازنشسته در شرایطی به این افتخار نائل می آید، که طی 30سال،که کوله باری از تجربه و تخصص، دانش و مهارت شغلی را اندوخته و جا دارد همچنان در عین بازنشستگی، درکنار همکاران و مشاور ایشان باشد. جعفری تصریح کرد: شایسته است با کاهش فاصله بین همکاران شاغل و بازنشسته؛ از تجربیات ارزشمند و نظر مشورتی ایشان در امور بانک استفاده نمائیم.

در ادامه؛ فرج الله سوسن آبادی معاون اجرائی وقت مدیریت در سخنانی با تشکر از ابراز محبت و لطف مدیر شعب استان و کارکنان مدیریت به وی گفت: همیشه ، کار در بانک مسکن به عنوانی سازمانی پویا در تامین مالی مسکن افراد جامعه را برای خود افتخار دانسته و تلاش کردم میزکارم میز خدمت باشد.

سوسن آبادی اظهار ااشت: بیش از 30 سال سابقه خدمت در بانک به من آموخت که حلاوتی که در باز کردن گره مشکلات مردم نصیب مان می شود با هیچ شیرینی دیگری قابل مقایسه نیست و من خوشحالم که طی این مدت، با همکاران بسیارخوبم در استان مرکزی در این باره از هیچ کوششی دریغ ننمودیم.

وی در پایان برای موفقیت و سربلندی بانک مسکن در ارائه خدمات بهینه و مطلوب به مشتریان خود در راستای رفع مشکل مسکن ایشان و برای همکاران، در جهت توفیق تشریک مساعی با بانک و خدمتگزاری صادقانه به مردم آرزوی موفقیت نمود.

 

آخرین بروزرسانی 1399/2/29