تازه های اخبار تازه های اخبار

در فراق مدیرعامل فقید بانک مسکن

کارکنان بانک مسکن استان مرکزی در فراق مدیر عامل فقید خود اظهار کردند؛ راه او را در تحقق اهداف بانک و آرمانهای نظام مقدس ج.ا.ا ادامه خواهند داد.

مدیر شعب استان مرکزی: نام رحیمی انارکی به عنوان چهره برتر و ماندگار بانک مسکن، تا سالیان سال در خاطره ها خواهد ماند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان مرکزی، در پی درگذشت جانسوز مرحوم رحیمی انارکی، مدیر عامل فقید بانک مسکن، کارکنان مدیریت استان با نصب بنر و تراکت در فضای داخلی و بیرونی شعب، با خانواده محترم معزا و با دیگر همکاران خود ابراز همدردی کردند.

بنا به همین گزارش، در مدیریت شعب استان نیز، مسئولین و کارکنان ستاد مدیریت در فضای بیرونی مدیریت گرد هم آمده و با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید، ثواب قرائت را به روان مدیر عامل فقید خود و دیگر همکاران درگذشته در روزهای اخیر اهدا نمودند. کارکنان سپس با در دست داشتن پلاکارد عزاداری در مقابل ساختمان مدیریت، همدردی خود را درج متن زیر در معرض دید عابرین قرار  داداند.

" در غم فراق مدیر عامل فقید و فرهیخته بانک مسکن، مرحوم رحیمی انارکی عزاداریم. راه او را در تحقق اهداف بانک و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ادامه خواهیم داد".

در حاشیه این برنامه، احمد علی جعفری مدیر شعب استان مرکزی، در گفتگو با روابط عمومی مدیریت گفت: تاثر ، تالم و اعلان همدردی ادارات، سازمان ها و دستگاه های اجرائی با بانک مسکن استان مرکزی و با همکاران بانک در سایر استان ها، حاکی از درگذشت مردی فاضل و فرزانه است که عمر گرانمایه خود را تماما در اندیشه، برنامه ریزی و تلاش در جهت تسهیل فرایند تامین مالی مسکن اقشار مختلف جامعه، به ویژه قشر کم درآمد و نیازمند گذرانید. وی افزود: نام رحیمی انارکی جاودانه خواهد ماند و باید تلاش شود، دغدغه ها و آرمان های او در رفع مشکل مسکن افراد جامعه محقق شود.

 

آخرین بروزرسانی 1399/2/29