تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار با خانواده همکارفرزند شهید

مدیر شعب استان مرکزی به همراه دبیران کمیته های فرهنگی مدیریت، با حضور در منزل شهیدنظری(پدر همکار: زهرا نظری) از زحمات همکار خود تجلیل کردند.

مدیر شعب استان مرکزی: فرزندان شهدا یادگاران پدرانی هستند که زندگی خود را فدای زندگانی خانواده های ایران زمین کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان مرکزی، در جریان دیدار مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی و اعضای کمیته فرهنگی مدیریت با خانواده شهید صفرعلی نظری(پدر همکار؛ زهرا نظری، بانکدار شعب مرکزی اراک)؛ احمد علی جعفری مدیر شعب استان، با تجلیل از مقام شهدا، از صبر و ایثار شهیدان به عنوان دو صفت ارزشمند یاد کرده، گفت: شهدا با شرکت در جهاد و حضور در جبهه ها، از جان و مال و اهل و عیال خود گذشتند و زندگی خویش را فدای زندگانی مردم ایران زمین کردند و این معنی کامل و تفسیر جامع کلمه "ایثار" است.

وی گفت: شهید، همچنین، با تحمل رنج و مشقات، دوری از خانواده و به خصوص فرزندان کوچک خود را بر خویش هموار می سازد و در راه جهاد و مقاومت؛ از وابستگی ها و لذات دنیوی دل می کند و این معنی واقعی "صبر" است. و خدا بارها به صابران و هم به ایثارگران، وعده بهترین جایگاه و بهترین پاداش های اخروی را داده است.

 جعفری با تشکر از خدمات زهرا نظری، بانکدار شعبه مرکزی اراک، وی را به عنوان کارمندی خوب و با ویژگی های اخلاقی پسندیده و به ارث رسیده از پدر بزرگوار وی معرفی و برای وی و خانواده اش، سلامتی و حسن عاقبت مسئلت نمود.

شهید صفرعلی نظری، از شهدای جنگ تحمیلی، در عملیات پیروزمندانه فتح المبین در نوروز سال 1361 شرکت کرد و به درجه پرفیض شهادت نائل آمد. زهرا نظری همکار شعبه مرکزی اراک، در هنگام شهادت پدر، فقط 2 سال داشته و تنها بازمانده شهید به حساب می آید.

 

آخرین بروزرسانی 1399/2/29