تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر ازکارکنان اناث با پوشش برتر

در مراسمی با حضور مسئولین مدیریت و شعب استان، از همکاران زن با پوشش برتر (چادر در محل کار) تقدیر شد.

در مراسمی با حضور مدیر شعب استان مرکزی، معاونین مدیریت و جمعی از کارکنان حوزه فرهنگی مدیریت، از منتخب همکاران زن مدیریت که با انتخاب و استفاده از پوشش چادر به عنوان حجاب برتر، در محیط کاری خود به فعالیت می پردازند، تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان مرکزی؛ در این مراسم، احمد علی جعفری مدیر شعب استان؛ چادر را حجابی برتر برای زن مسلمان دانسته گفت: استفاده از این حجاب به زنان مسلمان عفت ، به مردان غیرت و به جامعه عزت می بخشد.

جعفری با بیان این مطلب و اشاره به این مهم که عفاف و حجاب از حقوق شهروندی است؛ گفت : زندگی در سایه عفاف و حجاب مملو از اعتماد و آرامش است و ماحصل آن شور و نشاط و امید را برای جامعه و خانواده ها به ارمغان می آورد .

جعفری حفظ حریم معنوی و ارزش های اسلامی در سازمان، تعمیم و ترویج در دستور العمل پوشش کارکنان زن و مرد و داشتن برنامه در  راستای کاهش آسیب های اجتماعی را ضروری دانسته و با اشاره به فرمایشات مقام عظمای ولایت ؛ تلاش در جهت کاهش آسیب های اجتماعی را  ماموریتی برای کلیه دستگاه های اجرایی دانست و گفت: باید در انجام این ماموریت و دستیابی به اهداف آن از هیچ کوششی دریغ نورزیم.

شایان ذکر است در این مراسم، با تجلیل از خانم ها: فرشته زارعی، مرضیه خدام، معصومه فیاضی، فاطمه رفیعی، فاطمه علی یلری، طیبه گنجی، زینب سیانی و شبنم جلالی؛ به پاس زحمات ایشان و استفاده از چادر در حین انجام امور محوله سازمانی؛ با اهدای لوح سپاس، شاخه گل و هدایائی از ایشان قدردانی شد.

آخرین بروزرسانی 1399/2/29