تازه های اخبار تازه های اخبار

گرامیداشت روز و هفته پرستار

دیدار با مسئولین سازمان نظام پرستاری و تجلیل از جامعه پرستاران به بهانه روز پرستار

رئیس سازمان نظام پرستاری استان مرکزی: بانک مسکن تنها بانکی است که در حوزه مسکن از پرستاران حمایت می کند.

محسن غنجی: عمده پرستاران، تسهیلات بانک مسکن را مناسب و ارزان دانسته، متقاضی دریافت آن در بخش خرید و تعمیر مسکن هستند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی در دیدار معاونت اجرایی مدیریت شعب بانک مسکن با رئیس سازمان نظام پرستاری استان؛ محسن غنجی رئیس سازمان نظام پرستاری استان با تقدیر از حضور مسئولین بانک مسکن در محل سازمان به بهانه تبریک روز پرستار و اشاره به این مهم که تا به امروز، بانک مسکن تنها بانکی است که بهانه تبریک روز پرستار در آن سازمان حضور یافته است، گفت: این اقدام بانک، مبین این مهم است که بانک مسکن بانکی مردمی و آگاه به رسالت خویش می باشد. وی گفت: یقینا من و همکارانم در استان، همواره قدردان زحمات و خدمات کارکنان بانک مسکن بوده و هستیم و انتظار داریم با مشاوره ایشان در جلسات و همایش هائی که جامعه پرستاران حضور دارند، کارشناسان بانک ما را در جریان آخرین دستورالعمل های وام مسکن قرار دهند.

وی اظهار داشت: هم اکنون، قریب 17 سال است که از تاسیس سازمان نظام پرستاری استان می گذرد و فعالیت خاصی در تاسیس تعاونی مسکن پرستاران صورت نگرفته است و به نظر می رسد؛ این دیدار نقطه عطفی جهت تشکیل تعاونی و پرداختن به وضعیت مسکن پرستاران زحمتکش باشد.

فرج اله سوسن آبادی معاون اجرائی مدیریت شعب استان مرکزی با تبریک روز پرستار و هفته تجلیل از زحمات پرستاران؛  اظهار داشت: خانه دار بودن پرسنل تمامی سازمان ها و ادارات برای بانک مسکن حائز اهمیت است و پرسنل زحمتکش سازمان نظام پرستاری نیز همچون دیگر سازمان ها، این حق را دارند که محصولات و خدمات بانک را بهتر بشناسند. وی گفت: ما همواره قدردان زحمات پرستاران بوده و هستیم و چنانچه سازمان صلاح بداند، مایلیم هر از گاهی، اخبار تسهیلاتی بانک را از طریق پیامک به جامعه پرستاران اطلاع رسانی کنیم.

سوسن آبادی در ادامه به برخی از محصولات اخیر بانک و از جمله؛ افزایش میزان تسهیلات مسکن از محل امتیاز اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن، افزایش سقف تسهیلات مسکن جوانان، طرح 2 و 1 و نیز به مزایای سپرده های ممتاز، صندوق آباد و صندوق مشترک پرداخت و از آمادگی بانک مسکن جهت همکاری در زمینه  مسکن پرستاران اظهار خرسندی کرد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/2/29