تازه های اخبار تازه های اخبار

در بانک مسکن استان مرکزی همایش پیشگیری از سرطان سینه برگزار شد

همایش سلامت در بانک مسکن استان مرکزی

به منظور آموزش و بالا بردن میزان آگاهی و اطلاع کارکنان اناث از بیماری شایع سرطان سینه، همایش پیشگیری از سرطان سینه در مدیریت بانک مسکن استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، به منظور اطلاع رسانی و آگاه سازی همکاران اناث و بانوان همکاران ذکور مدیریت از تشخیص زود هنگام و پیشگیری از شیوع بیماری سرطان سینه، به پیشنهاد دایره منابع انسانی مدیریت، همایشی با همین عنوان در سالن اجتماعات مدیریت شعب استان مرکزی برگزار شد.

در این همایش یک روزه که با استقبال خوب مدعوین مواجه گردید، دکتر فتح اله محقق، سرطان شناس، استاد دانشگاه و متخصص رادیو تراپی؛ پیرامون علائم و عوامل موثر در شیوع و ابتلا به سرطان پستان را تدریس نمود. دکتر محقق در این همایش گفت: با توجه به بروز فزاینده سرطان در جهان و از جمله کشور عزیزمان ایران و در استان صنعتی مرکزی؛ تشکیل چنین همایش های تخصصی در سازمان ها و از جمله موسسات پر استرس مالی و بانک ها می تواند در ارتقای امور آموزشی ، پژوهشی و درمانی و در برخورد صحیح با این بیماری سخت و فزاینده مفید واقع شود. وی با تشکر از حضور پر شور کارکنان زن و همسر کارکنان مرد بانک مسکن استان در این همایش افزود: ارائه برنامه‌های آموزشی و خدمات علمی کارشناسی و ارزیابی برنامه‌های کلاسیک و استاندارد سازی و اعتبار بخشی، برگزاری کنگره‌های علمی و برنامه‌های آموزش مداوم، چاپ و انتشارات، کمک همه‌جانبه به پیشبرد برنامه جامع ملی کنترل سرطان جزو وظایف انجمن علمی سرطان ایران است و جا دارد با همت مسئولین سازمان ها و حمایت و مشارکت کارکنان آن ها در چنین همایش هائی شرایط  اطلاع رسانی و آموزش در جهت پیشگیری از ابتلا و نیز درمان این بیماری فراهم آید.

 در ادامه و در پایان مبحث آموزشی همایش، دکتر محقق به پرسش های مطروحه از سوی جمع حاضر پاسخ گفت.

آخرین بروزرسانی 1398/8/21