تازه های اخبار تازه های اخبار

بـه مناسبـت گرامیداشـت ایـام الـه دهـه مبـارک فجـر و پیـروزی شکوهمنـد انقـلاب اسلامـی ایـران

مسابقـات فوتسـال – شنـا- شطرنـج – تنیـس روی میـز - بدمینتـون و فوتبـال دستـی در مدیریـت استـان کردستـان برگـزار شـد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان کردستان ، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان در مراسم افتتاحیه این مسابقات با حضور در جمع کارکنان ورزشکار، شور، نشاط، هیجان و صمیمیت موجود در بین ورزشکاران را مایه خرسندی دانست و با آرزوی سلامتی و صحت برای کارکنان، هدف از برگزاری این مسابقات را همدلی و همزبانی و ارتقای روحیه نشاط و ایثار و از خود گذشتگی برشمرد .

شایان ذکراست در مسابقات فوتسال که بصورت دوره ای میان 6 تیم منتخب کارکنان استان برگزار شد، تیم منتخب شعبه آبیدر سنندج با حضور آقایان حبیب اله رفیع پور – حمید شریف پور – شهرام فتحی کیا –هادی فتحی - شاهو رحمانی – الماس سالمی – آرمین محمدی مقدم  و سینا ابراهیمی توانست با کسب حداکثر امتیازات مقام نخست را از آن خود کند .

همچنین در مسابقات تنیس روی میز که با حضور جمعی از کارکنان ورزشکار برگزار شد، امیر خان احمدی حایز رتبه اول شد، در مسابقات بدمینتون نیز آقای سیروان احمدی مقام اول را کسب کرد .

در ادامه این مسابقات آقای احمد قادری در رشته شطرنج مقام اول را احراز نمود و در مسابقات شنا آقایان سمکو شهسواری –وحید رضا عباسی – سیامک زمانی و مهدی ابراهیمی در رده های سنی 35 سال – 35 الی 40 سال – 40 الی 45 سال و بالای 45 سال مقام نخست را  کسب نمودند .

گفتنی است در رشته فوتبال دستی آقایان سیروان احمدی و آرمان جعفری بصورت گروهی مقام اول را کسب نمودند .

لازم به ذکراست  به منظور ایجاد شور ونشاط بیشتر یکدوره مسابقات طناب کشی – آمادگی جسمانی و شنا در بین فرزندان همکاران نیز برگزار شد که به رسم یادبود از طرف مدیریت به نفرات برتر  هدایای ارزنده ای به آنان اهدای گردید .

گفتنی است مسابقات دارت و آمادگی جسمانی برای همکاران اناث نیز برگزار شد .

آخرین بروزرسانی 1395/12/16

مطالب مرتبط مطالب مرتبط