تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید مدیر شعب بانک مسکن استان کردستان از شرکت مهندسی بتن پیش تنیده

سلیمی مدیر شعب استان کردستان از شرکت مهندسی تولید کننده قطعات پیش ساخته و پیش تنیده بتی استان بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، مدیر شعب به همراه رییس  دایره امور اعتباری و کارشناس بازاریابی به منظور بررسی تولیدات و اطلاعات ارسالی و تشریح مزایای رقابتی بانک مسکن با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت مهندسی بتن پیش تنیده که اولین سازنده قطعات بتنی پیش تنیده در غرب کشور است دیدار نمود . 
در ابتدای این نشست مدیر شعب استان گفت : یکی از افتخارات بانک مسکن ارتباط مستقیم با بخش مسکن و ساختمان و صنایع وابسته به ان می باشد و تامین مالی و برقراری روابط دو جانبه با بنگاه ها جزو اهداف و اولویت های بانک می باشد . 
وی در ادامه شرکت بتن پیش تنیده را جزو افتخارات استان کردستان دانست و افزود : بانک مسکن پس از پالایش اطلاعات و مستندات ارسالی شرکت پیش تنیده که جزو فعالان بخش مسکن در استان بوده انتخاب نموده و این مدیریت نیز آمادگی خود را به منظور تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط و مرتبط با بخش مسکن را اعلام می دارد . 
سلیمی در ادامه تعامل و هم اندیشی مسیولان بانک با فعالان بخش مسکن و ساختمان و همچنین بنگاه های کوچک و متوسط را موجب رونق بخش مسکن دانست و یادآور شد : خارج نمودن مسکن از رکود و نهایتاً اجرای سیاست دولت و بانک نیاز به همفکری و همکاری کل جامعه را دارد، بنابراین از اعضای هیات مدیره شرکت خواست تا با بیان مشکلات و منعکس نمودن نیازها و خواسته های خود، بانک را برای ادامه این راه یاری نمایند . 
گفتنی است در ادامه سلطانی مدیر عامل شرکت نیز ضمن تشکر از حضور مسیولان وکارشناسان بانک مسکن، به تشریح تولیدات و نوع فعالیت شرکت پرداخت و از رویکرد جدید بانک مسکن به منظور کمک به توسعه بخش مسکن و تقدیر بعمل آورد . 
شایان ذکر است در ادامه مدیر و گروه بازاریابی مدیریت به همراه مدیر عامل و اعضای هیات مدیره به منظور آشنایی با مکانیسم و فرآیند محصولات شرکت از کارگاههای تولیدی بازدید به عمل آوردند . 
لازم به ذکر است شرکت مهندسی بتن پیش تنیده با بیش از دو دهه تجربه در زمینه طراحی و تولید قطعات پیش ساخته و پیش تنیده بتنی، اعم از تیر، دال، سقف، باکس، کالورت، منابع آبی، دیوار حایل و حصار کشی، لوله و ... توانسته است خدمات شایانی را به پروژه های عمرانی کشور ارایه نماید و جزو فعالین برتر کشور می باشد ./ 
آخرین بروزرسانی 1395/11/20

مطالب مرتبط مطالب مرتبط