تازه های اخبار تازه های اخبار

سلیمـی مدیـر شعـب بانـک مسکـن استـان کردستـان :

صـداو سیمـا یـک سازمـان بسیـار بـا اهمیـت و تاثیـر گـذار در فرهنـگ اقتصـاد مقاومتـی مـردم و نظـام اسـلامی اسـت

به منظور هم افزایی و همگرایی بیشتر و همچنین تعامل دو جانبه، مدیر شعب استان به همراه رؤسای دوایر اعتباری، حقوقی و کارشناس بازاریابی مدیریت با مدیر کل صدا و سیمای استان کردستان دیدار نمودند .
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان در ابتدای این نشست جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان، هدف از این دیدار را آشنایی بیشتر و تعامل مضاعف و نیز استفاده از پتانسیل صداو سیما به منظور ایجاد بستر مناسب فرهنگ پس انداز در بین مردم شریف کردستان عنوان کرد . 
سلیمی در ادامه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه اقتصاد مقاومتی افزود : یکی از مسایل مهمی که در تحقق اقتصاد مقاومتی جایگاه مهمی را به خود اختصاص داده، مسیله آموزش و فرهنگ پس انداز در جامعه بخصوص اقشار جوان و کودکان می باشد . 
وی در ادامه با بیان این مطلب که، صـدا و سیمـا یـک سازمـان بسیـار بـا اهمیـت و تاثیـر گـذار در فرهنـگ اقتصـاد مقاومتـی مـردم و نظـام اسلامـی اسـت، تصریح کرد : بدون شک یکی دیگر از عوامل مهم در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی به نظام رسانه ای و تبلیغاتی مربوط می شود و رسانه های عمومی  از جمله شبکه های تلویزیونی و رادیویی می تواند آموزه های اقتصاد مقاومتی و فرهنگ پس انداز را در جامعه بسط دهد . 
مدیر شعب استان در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح سبد خدماتی بانک پرداخت و اظهار داشت : بانک مسکن نیز با طراحی حساب هایی نظیر صندوق پس انداز مسکن جوانان، صندوق آتیه طلایی، صندوق پس انداز مسکن یکُم و ... توانسته است بستر مناسب و مطلوبی را به منظور استفاده جامعه از فرهنگ پس انداز و نهایتاً رفاه عمومی فراهم نماید و امید است صدا و سیما نیز همچون گذشته با ایجاد جلسات کارشناسی در برنامه های پیشنهادی خود، بستر مناسبی را در ایجاد این فرهنگ فرآهم نماید . 
گفتنی است در ادامه مدیر کل صدا و سیمای استان کردستان نیز ضمن خیر مقدم به مسیولین بانک مسکن استان، صدا و سیما را یک نهاد مردمی، انقلابی عنوان کرد و فرآهم نمودن بستر مناسب در تحقق اهداف نظام شکوهمند اسلامی را علی الخصوص اقتصاد مقاومتی و فرهنگ پس انداز را جزو وظایف اصلی سازمان دانست . 
امان اللهی در ادامه همگرایی و شناخت از زبان ها، فرهنگ های محلی و منطقه ای را جزو اولویت های سازمان دانست و به تشریح انواع برنامه های صداو سیما پرداخت . 
مدیر کل صدا و سیمای استان کردستان در پایان این نشست به منظور ترویج فرهنگ پس انداز در بین خانواده های کردستانی آمادگی خود را جهت شرکت کارشناسان بانک مسکن در برنامه گفتمان که یکی از برنامه های پر بیننده است را اعلام نمود ./  
آخرین بروزرسانی 1395/11/20

مطالب مرتبط مطالب مرتبط