تازه های اخبار تازه های اخبار

حضور مجدد شرکت تراکتور سازی کردستان در جمع مشتریان بانک مسکن

با عنایت به پیگیری های گروه بازاریابی استان، شرکت تراکتورسازی کردستان که از مشتریان قدیمی بانک مسکن بود، مجدداً به باشگاه مشتریان مدیریت کردستان پیوست .
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، گروه بازاریابی بانک با مدیریت جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان نشستی را با حضور مدیر عامل و معاون مالی تراکتورسازی در محل دفتر آن شرکت برگزار نمودند، در ابتدای این دیدار سلیمی مدیر شعب استان کردستان ضمن تبریک مدیریت جدید شرکت، ابراز خرسندی نمود که بار دیگر شاهد همکاری های دو جانبه شرکت و بانک بوده و بدون شک رویکرد و دیدگاه جدید شرکت همکاری فی مابین را بیش از پیش  فرآهم می نماید . 
سلیمی در ادامه ارتباط دیرینه شرکت با بانک مسکن رایک مزیت رقابتی دانست و عنوان کرد : بستر مناسبی برای استفاده همکاران از حساب های برنامه ای بانک فرآهم شده که می تواند راهی برای خانه دار شدن پرسنل شرکت باشد، بنابراین به تشریح حساب های صندوق پس انداز مسکن یکُم، ممتاز، جوانان و ... پرداخت . 
وی در ادامه به حساب های پس انداز بازنشستگی پرسنل شرکت اشاره نمود و صندوق آتیه طلایی را یکی از حساب های برنامه ای بانک مسکن برای بهره مند شدن در آینده عنوان کرد و افزود : بانک مسکن بستر مناسبی را برای سرمایه گذاری مطمین و مطلوب در آینده برای مشتریان فرآهم نموده است، در این راستا خواستار تشکیل جلسه ای با حضور کلیه پرسنل شرکت تراکتورسازی و کارشناسان بانک مسکن، به منظور ارتباط بیشتر و رسیدن به نقاط اتصال مشترک طرفین شد . 
مدیر شعب استان در ادامه اظهار داشت : رویکرد بانک مسکن خانه دار نمودن آحاد مردم می باشد، بنابراین با افتتاح حساب برای تک تک پرسنل می توان به نتیجه دلخواه رسید، ایشان در ادامه تصریح کرد : برای استفاده مطلوب از مزایای بانک، نیازی به سوق دادن حساب های اصلی و شاهرگی شرکت نیست، بلکه با انتقال حساب های مویرگی که همان افتتاح حسابهایی نظیر جوانان و صندوق مسکن یکُم می توان تا حدود زیادی از معضل مسکن کارکنان شرکت کاسته شود . 
گفتنی است در ادامه جلسه مدیر عامل شرکت تراکتورسازی کردستان نیز، حضور مدیر و همکاران بانک مسکن در شرکت را بیانگر اهمیت مشتری مداری دانست و افزود : سابقه دیرینة تعاملات شرکت با بانک مسکن به سالهای گذشته بر می گردد، فلذا آمادگی خود و کارکنان را به منظور برگزاری جلسات کارشناسی شده، جهت بیشترین استفاده پرسنل از مزیت های بانک مسکن را اعلام نمود . 
گفتنی است در ادامه سعیدی رییس دایره امور اعتباری و اسعدی کارشناس بازاریابی مدیریت نیز به تبادل اطلاعات وتشریح سایر خدمات بانک مسکن پرداختند . 
شایان ذکر است شرکت تراکتورسازی کردستان با هدف تولید انواع تراکتورهای سنگین با ظرفیت تولید سالانه پنج هزار دستگاه در سال 1384 فعالیت خود را آغاز نمود و جزو واحدهای صنعتی نمونه کشور می باشد 
آخرین بروزرسانی 1395/11/10

مطالب مرتبط مطالب مرتبط