تازه های اخبار تازه های اخبار

سلیمی در دیدار با همکاران جانباز

جانباز تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی در دفاع از ایران اسلامی استسلیمی در دیدار با همکاران جانباز:

طی مراسمی با حضور مدیر، معاونین و مسئول دفتر حراست مدیریت، از کارکنان ایثارگر و جانباز مدیریت تقدیر گردید و مدیر شعب استان جانباز را تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خود گذشتگی در مسیر دفاع از ایران اسلامی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این جلسه جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان با تقدیر از مقام جانباز، پاسداری از ارزشهای والای انقلاب ، استقلال و حفظ امنیت ایران اسلامی ، ایثار و جوانمردی را از خصایص ایثارگران و اجانبازان هشت سال دفاع مقدس برشمرد و ابراز داشت: جانبازان مجاهدانی هستند که به تکلیف خود در جهت حفظ و حراست از کیان کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عمل کرده و پا به عرصه ی جهاد با دشمنان این مرز و بوم نهادند و با ایثار و از خود گذشتگی استقلال، آزادی و شرافت ملت خویش را پاس داشته و موجب عزت و اقتدار اسلام و نظام اسلامی در جهان شده اند.
وی آسایش و امنیت امروز ایران اسلامی را مرهون خون شهدا و ایثارگریهای جانبازان سرافراز عنون کرد و افزود:آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش رزمندگان اسلام و در مسیر آشنایی به مردم علی الخصوص نسل جوان، در جهت حفظ ارزش ها و دستاوردهای دفاع مقدس، قدم برداریم.
سلیمی خدمت به ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی را یک افتخار ارزشمند خطاب کرد و تصریح نمود: خدمت به جانبازان و ایثارگران یک افتخار ارزشمند است و با تمام توان تلاش خواهیم کرد که مشکلات این طلایه داران عرصه ایثار را مرتفع نماییم.

لازم بذکر است در این جلسه یونس احمدی معاون مدیریت به بیان ویژگیهای بارز جانبازان انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: جانبازان، سالکانی هستند که در طی طریق، از کاروان شهادت جا مانده اند و خدای سبحان چنین مقرر داشته است که مرغ روحشان چند صباحی دیگر در قفس تن و در حصار خاک باقی بماند. وجود این سفیران نور و روشنایی در میان ما، که وجودشان بوی بهشت و رحمت و رنگ عشق و شهادت دارد، غنیمتی بزرگ و از رحمت های الهی است.

همچنین احسان بردبار مسئول دفتر حراست مدیریت نیز خدمت در کنار ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس در سنگر اقتصادی را افتخار کارکنان بانک مسکن دانست و گفت: خدمت در کنار شما جان برکفان ایران اسلامی موجب افتخار نسل امروز و کارکنان بانک مسکن در سنگر اقتصادی است و امیدواریم در کنار شما بتوانیم نقش خود را بخوبی در توسعه اقتصادی ایران اسلامی ایفاء کنیم.

در ادامه این جلسه همکاران ایثارگر و جانباز مدیریت، به بیان خاطرات خود از دوران جبهه و جنگ پرداختند و مدیر شعب استان نیز با اهدای لوح و هدایایی از مقام جانباز و ایثارگر تجلیل و قدردانی کرد.

آخرین بروزرسانی 1400/2/25

مطالب مرتبط مطالب مرتبط