تازه های اخبار تازه های اخبار

با اجرای طرح طلوع:

516 درصد اهداف حساب جاری در مدیریت کردستان محقق شده است.

جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان طی مصاحبه ای با خبرگزاری هیبنا از تحقق 516 درصدی اهداف حساب جاری در پایان شش ماهه اول 99 با اجرای طرح طلوع خبر داد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، سلیمی با اعلام این خبر درخصوص جذب منابع صفر دردصدی در مدیریت کردستان اظهار داشت: مدیریت کردستان در جهت تحقق اهداف قرض الحسنه جاری ، اقدام به اجرای طرح انگیزشی طلوع در سطح شعب استان نمود که با تحقق 516 درصدی ، منابع این حساب  از مرز 346 میلیارد ریال گذشت.

وی هدف اصلی مدیریت از اجرای این طرح را جذب منابع صفر درصدی و کم هزینه برای بانک ذکر نمود و ابراز داشت: منابع حساهای قرض الحسنه خصوصا حساب جاری به دلیل کم  هزینه بودن  در بانک اهمیت ویژه ای دارد لذا مدیریت استان نیز با اجرای این طرح توانست بهای تمام شده منابع را کاهش دهد.

سلیمی در ادامه جذب منابع صفر درصدی را گام موثری در جهت افزایش توان تسهیلات دهی باتک عنوان کرد و گفت: با جذب منابع ارزان قیمت می توان، توان تسهیلات دهی بانک را در جهت توسعه و رونق بخش مسکن افزایش داد و از طرفی نیز مدیریت کردستان توانست با اجرای طرح طلوع ضمن تحقق این امر مهم، تعداد حسابهای راکد حساب جاری را کاهش دهد.

مدیر شعب کردستان در ادامه از اجرای طرح ممتاز با هدف افزایش منابع حساب ممتاز و تحقق اهداف این حساب در سطح شعب استان کردستان در شش ماهه دوم خبر داد. 

گفتنی است مدیریت شعب استان کردستان با اجرای طرح طلوع ضمن افزایش 516 درصدی منابع حساب جاری ، در بخش کل منابع نیز توانست 156 درصد اهداف را محقق نماید و در این زمینه توانست جایگاه خود در را سطح مدیریتهای برتر بانک ارتقاء بخشد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط