تازه های اخبار تازه های اخبار

در اولین ایستگاه پایانی پویش «با هم بخواینم»:

کتاب از «روزگاری که نیست روایت...» با حضور دوستداران کتاب نقد و بررسی شد

مرحله اول پویش استانی «با هم بخوانیم» با حضور مدیر شعب استان، مدیرکل کتابخانه های عمومی و 350 نفر از دوستداران و نویسندگان کتاب در بستر اینترنت و از طریق skyroom با نقد و بررسی کتاب «روزگاری که نیست روایت...» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، در این ارتباط اینترنتی جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان با تقدیر از همکاری و همراهی اداره کل کتابخانه های عمومی استان  در برگزار این پویش گفت: هدف از برگزاری پویش با هم بخوانیم ، اشتراک دانایی ها و مطالب مهم از یک کتاب است که این امر موجب خواندن دسته جمعی یک کتاب و م ترویج فرهنگ کتابخوانی می شود.

سلیمی انتشار کتاب « از روزگاری که نیست روایت...» را یکی از ابتکارات بسیار جالب اداره کل روابط عمومی بانک مسکن عنوان کرد و گفت: انتشار این کتاب که بیانگر تاریخ شفاهی بانک مسکن از زبان مدیران و کارکنانی که شبانه روز با تمام وجود در خانه دار ساختن ایرانیان تلاش کردند و امروز مرور خاطرات این سربازان سنگر اقتصادی راهنمای ما برای خدمت صادقانه به مردم ایران است.

در ادامه این نشست محمد مخدومی مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان از ابتکار بانک مسکن در برگزاری این پویش تقدیر کرد و ابراز داشت: اجرای پویش با هم بخوانیم یکی از ابتکارات بسیار جالب در حوزه کتاب است که می تواندضمن معرفی یک کتاب، موجب ترویج فرهنگ مطالعه گروهی با به اشتراک گذاشتن نکات برجسته کتاب شود.

مخدومی بر آمادگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان در حمایت از برنامه های بانک مسکن در حوزه کتاب تاکید کرد و افزود: بانک مسکن یکی از بانکهای فعال در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه است که در سال 98 اولین کتابخانه درون شعبه ای را راه اندازی نمود و امسال نیز با راه اندازی این پویش ، سهم بسزایی در توسعه کتاب و کتابخوانی در استان دارد لذا این اداره کل آماده تامین کتاب برای کتابخانه های مدیریت بانک مسکن کردستان و حمایت از برنامه هایی همچون این پویش است.

گفتنی است در ادامه این جلسه کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان و دایره بازاریابی و ارتباطات مدیریت به نقد و بررسی کتاب «روزگاری که نیست روایت...» پرداختند.

لازم بذکر است 350 نفر از دوستداران کتاب و کتابخوانی استان کردستان و سایر استانهای کشور با ارسال 10 جمله از متن کتاب «روزگاری که نیست روایت...» در این پویش شرکت کردند که در اختتامیه مرحله دوم در پایان آذرماه طی مراسمی از 10 نفر از این شرکت کنندگان با اهدای تندیس و هدایایی تجلییل بعمل خواهد آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط