تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور مدیرکل روابط عمومی استانداری:

سلیمی از فعالیتهای روابط عمومی مدیریت کردستان تقدیر کرد

مدیر شعب استان کردستان طی مراسمی با حضور مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری کردستان با اهدای لوحی از فعالیتهای لقمان فلاحی در روابط مدیریت استان تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا: در این نشست جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان، کسب عنوان روابط عمومی برتر دستگاههای اجرایی استان توسط روابط عمومی مدیریت را یک افتخار برای بانک مسکن عنوان کرد و گفت: بدون شک کسب این عنوان نشان از اهمیت جایگاه روابط عمومی بعنوان یک نهاد جریان ساز در ایجاد ارتباطات اثربخش درون و برون سازمانی است.

سلیمی تعامل و همکاری روابط عمومی مدیریت با دستگاههای اجرایی استان را موجب معرفی خدمات و مسئولیتهای بانک در حوزه های مختلف دانست و افزود: امروز روابط عمومی به عنوان بازوی مشورتی و اطلاع رسانی بانک موجب شده که خدمات و دستاوردهای بانک مسکن در تامین مسکن شهروندان بخوبی اطلاع رسانی گردد و ظرفیتهای ویژه ای در استان برای تعامل سازنده با دستگاههای اجرایی فراهم گردد.

مدیرشعب استان در ادامه به برنامه های اداره کل روابط عمومی در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت: اداره کل روابط عمومی بانک مسکن یکی از ادارات پویا و برنامه محور است که با طراحی و تدوین برنامه سالانه درحوزه های مختلف و اطلاع رسانی دستاوردها ، خدمات و طراحهای بانک در تامین مسکن ایرانیان یکی از شاخص های اثرگذار در موفقیت روابط عمومی مدیریت کردستان است.

وی به برنامه های روابط عمومی بانک مسکن در حوزه مسئولیت اجتماعی اشاره کرد و تصریح نمود: یکی از برنامه های اثرگذار روابط عمومی بانک مسکن ، کمپین حمایت از مصرف صحیح آب است که در سال 99 نیز این کمپین مجدد در دستور کار مدیریتها بعنوان مسئولیت اجتماعی بانک قرار گرفت و در آستانه فرارسيدن ماه هاي گرم سال ، لزوم مصرف بهينه آب در جامعه بيش از پيش احساس مي شود و بايد از تمام ظرفیتهای کشور در راستای فرهنگ سازي مصرف بهينه آب خصوصا در ایام شیوع کرونا استفاده کرد.

در ادامه شهریار یاسینی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان از تفکر روابط عمومی محور و حمایتهای مدیر استان از روابط عمومی در جهت ارائه خدمات به مردم استان تقدیر کرد و گفت: بدون شک اگر امروز روابط عمومی بانک مسکن در حوزه مختلف ارتباطات گسترده ای با دستگاههای اجرایی استان در حوزه های مختلف دارد، مرهون دیدگاه روابط عمومی محور مدیر شعب بانک مسکن و حمایت از برنامه های روابط عمومی است.

یاسینی خلاق بودن روابط عمومی بانک مسکن را یکی از شاخصهای انتخاب ایشان عنوان کرد و گفت: طراحی و اجرای طرحهای خلاقانه در حوزه های مختلف از جمله مسئولیت اجتماعی یکی از ویژه گیهای لقمان فلاحی است بطوریکه بانک مسکن برای اولین بار در سال 98 طرح بانکدار سبز را در راستای کاهش مصرف کاغذ و فرهنگ سازی مصرف حاملهای انرژی در سطح شعب بانک برگزار کرد که این طرح توسط ایشان به شورای هماهنگی روابط عمومی های استان پیشنهاد و تصویب شد که در شش ماهه دوم سال 99 در سطح دستگاههای اجرایی استان اجراء می شود.

لازم بذکر است در پایان این مراسم جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان و شهریار یاسینی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری با اهدای لوحی به لقمان فلاحی از فعالیتهای ایشان در روابط عمومی بانک مسکن تقدیر کردند.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط