تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور در بانک مسکن:

رییس سازمان نظام پرستاری استان کردستان از بانک مسکن تقدیر کرد

رییس و اعضای هیات مدیره سازمان نظام پرستاری استان کردستان با حضور در مدیریت شعب بانک مسکن استان کردستان و با اهدای لوحی از جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا: در این دیدار علی اشرف رحمان پناه رییس سازمان نظام پرستاری استان کردستان با تقدیر از مدیر و کارکنان بانک مسکن در برگزاری مراسم تجلیل از پرستاران استان گفت: برگزاری مراسم تجلیل از پرستاران استان کردستان توسط بانک مسکن، بازتاب بسیار گسترده ای در جامعه پرستاری استان داشت و ما اعضای سازمان نظام پرستاری برخود لازم دانستیم با حضور در بانک مسکن از توجه و حمایت بانک از پرستاران تقدیر کنیم.

رحمان پناه به تلاش یک ساله مدافعان سلامت خصوصا پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا اشاره کرد و ابراز داشت: در طول این یک سال جامعه پزشکی و مدافعان سلامت خصوصا پرستاران زحمت کش ، با تمام وجود در راه تامین سلامت مردم تلاش کردند و در این راه جان باارزش خود را نثار کردند و یک لحظه از خدمت به بیماران غفلت نکردند.

وی از قدرشناسی مردم خصوصا کارکنان بانک مسکن از زحمات مدافعان سلامت تقدیر کرد و افزود: قدرشناسی مردم خصوصا حمایتهای کارکنان بانک مسکن از مدافعان سلامت موجب شد که هیچگاه در طول این یک سال در تامین سلامت مردم و حفظ آنها از ویروس کرونا، احساس خستگی نکنیم و به داشتن چنین هم وطنانی برخود ببالیم.

جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان نیز  از حضور اعضای سازمان نظام پرستاری در بانک مسکن تقدیر کرد و گفت: همه ما امروز سلامت خود را مدیون جامعه پرستاری میدانیم و تقدیر از زحمات ارزشمند این قشر زحمتکش کوچکترین کاری است که می توانیم بکنیم و زمانی می توانیم قدردان واقعی زحمات آنان باشیم که همه ما با رعایت دستورالعملهای بهداشتی، زنجیره شیوع بیماری کرونا را قطع کنیم و با این کار، باری را از دوش این مدافعان سلامت برداریم.

مدیر شعب کردستان از آمادگی بانک مسکن در تامین مسکن پرستاران زحمتکش خبرداد و افزود: رسالت بانک مسکن خانه دار ساختن همه مردم است و در این راه اگر بتوانیم قدمی را برای جامعه پرستاری برداریم بسیار خرسندیم و با تمام توان آماده همکاری با سازمان نظام پرستاری هستیم.

گفتنی است در پایان این مراسم، اعضای سازمان نظام پرستاری با اهدای لوحی به جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان از حمایتهای بانک مسکن از پرستاران و برگزاری مراسم تجلیل روز پرستار تقدیر کردند.

آخرین بروزرسانی 1399/12/16

مطالب مرتبط مطالب مرتبط