تازه های اخبار تازه های اخبار

سلیمی در مراسم گرامیداشت روز زن:

حضور زنان در پست های مدیریتی،اثرگذارو کارآمد بوده است

مراسم بزرگداشت روز زن با حضور مدیر، معاونی، مسئول دفتر حراست و بوانوان شاعل در مدیریت و شعب استان کردستان درمدیریت کردستان برگزار شد و در این مراسم جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان حضور زنان در پست های مدیریتی را نقش آفرین و کارآمد عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، سلیمی با بیان این مطلب و تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و بزرگداشت مقام مادر گفت: بعد از انقلاب به برکت این نظام حضور زنان در عرصه های مختلف نقش آفرین و تعیین کننده بوده اندکه نمونه بارز آندر بانک مسکن است که حضور بانوان در پستهای مدیریتی اثرگذار و کارآمد بوده است.

مدیر شعب کردستان به نقش آفرینی بانوان در توسعه و تحقق اهداف بانک پرداخت و گفت: اگر امروزمدیریت کردستان در بخش های مختلف به موفقیت هایی رسیده و همه ما به آن افتخار می کنیم ، بخشی از آن  به خاطر تلاش صادقانه شما بانوان همکار بوده است.

وی به نقش بسیار موثر و سازنده زنان در تربیت فرزندان اشاره کرد و ابراز داشت: توانایی های عاطفی، تربیتی زنان بسیار خارق العاده است و بر همین اساس نقش و رسالت زنان در آینده تربیت فرزندان، توسعه ارتباطات اجتماعی و عاطفی خانواده ها، مدیریت اقتصاد مالی و ... بسیارتعیینکنندهاست.

سلیمی زنان ایرانی را الگوی زنان مسلمان جهان خطاب کرد و افزود: امروز آنچه اتفاق افتاده با درایت و هدایت مقام معظم رهبری ،زنان ایرانی الگویزنانمسلمانجهان هستندووظیفهشمابانواناستکهاینالگورابهخوبیتبیین و به دنیا معرفی کنید .

یونس احمدی معاون مدیریت نیز در این مراسم با اشاره به جایگاه والای زنان در جامعه اسلامی گفت: در جامعه اسلامی زنان پرافتخار و بزرگی وجود داشته که نمونه بارز آن حضرت فاطمه زهرا (س) است که این بانوی جهان اسلام امروزه به عنوان الگوی بشریت به حساب می آید و از این ضروری است دختران، زنان و مادران برای رسیدن به جایگاه والا؛ سیره عملی و سبک زندگی ایشان را در عرصه های مختلف الگوی خویش قرار دهند.

وی به تاسی گرفتن بانوان از حضرت زهرا(س) در تمامی امور تاکید کرد و افزود: اگر زنان در تمامی امور به رسالت و نقش الهی حضرت زهرا (س) توجه کنند بسیاری از معضلات، آسیب ها و مشکلات اجتماعی خود به خود حل خواهد شد.

امید راستبین معاون مدیریت نیز روز زن را به با نوان همکار تبریک گفت و ابراز داشت: بانوان شاغل بانک علاوه بر نقش مادرانه‌ای که در خانواده برعهده‌ دارند، در فعالیتهای اداری و بانکی هم به تلاش و کوشش مضاعف خود توانسته اند نقش بسیار مهمی را در تعالی و رشد بانک ایفا نمایند.

وی موفقیت اعظای خانواده را مرهون همراهی و تربیت زنان عنوان کرد و تصریح نمود: بی‌تردید هر خانواده‌ای که به موفقیت دست می‌یابد مرهون تلاش و کوشش زن آن خانواده است که با فراهم نمودن شرایط مناسب زمینه موفقیت و کامیابی را برای خانواده مهیا می‌سازد.

احسان بردبار رییس دفتر حراست کردستان هممیلاد حضرت زهرا (س) و روز زن را تبریک گفت و افزود:از شروع انقلاب اسلامی زنان جامعه ما دوشادوش مردان در تمام عرصه‌ها، چه در دوران جنگ تحمیلی و چه در آبادانی و سازندگی ایران اسلامی و دستیابی به مدارج علمی، ورزشی و ... با تمام توان تلاش کرده اند تا امروز ایران اسلامی در جهان در بسیاری از عرصه ها بدرخشد.

لازم بذکر است در ادامه این مراسم نشست پرسش و پاسخ در راستای شناسایی مشکلات و پیشنهادات بانوان شاغل برگزار شد و با اهدای لوح، گل و هدایایی از مقام شامخ زن و تلاشهای بانوان شاغل مدیریت تجلیل و قدردانی شد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/16

مطالب مرتبط مطالب مرتبط