تازه های اخبار تازه های اخبار

درمدیریت کردستان برگزار شد:

نشست الکترونیکی بررسی کتاب مذاکره، با محوریت جذب منابع در سال 1400

مدیریت شعب استان کردستان دهمین نشست تحلیل کتاب مذاکره با نویسندگی لیگ تامسون را برای رابطین بازاریابی شعب استان و با محوریت نقش مذاکره در جذب منابع در سال 1400 برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان : جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان هدف از برگزاری این نشست ها را بروز رسانی دانش کارکنان و ترویج فرهنگ مطالعه در بانک عنوان کرد و ابراز داشت: توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی در سطح کارکنان استانمنجر به رشد فرهنگ عمومی و ارتقای دانش شغلی کارکنان می شود که در این نشست‌ها اولویت با کتاب‌هایی است که برای کارکنان ایتان قابل درک باشد و بتواند در توسعه مهارتهای شغلی آنان موثر باشد.

سلیمیبرگزاری این نشستها را یکی از طرحهای ابتکاری مدیریت در ترویج فرهنگ مطالعه برشمرد و گفت: این نشستها یکی از مهمترین طرهایح ابتکاری مدیریت است که طی چند سال گذشته در استان برگزار شده و توانسته است ضمن افزایش سرانه مطالعه در میان کارکنان استان موجب مشارکت کارکنان در تحلیل حوزه های عملکردی استان شود.

وی در تحلیل و برسسی کتاب مذاکره به نویسندگی لیگ تامپسون تصریح نمود: کتاب مذاکره که به بیان شیوه های مذاکره و رمز و موز آن در کسب و کار می پردازد که امروزه این شیوه ها در بازارهای جهانی بسیار کاربرد دارد که مهمتیرین نکته این کتاب این است که مذاکره جادویی است که سبب ایجاد قدرت می شود.

مدیر شعب استان کردستان در بیان بحث استراتژی در فن مذاکره عنوان کرد: استراتژیکی که شما در مذکره با طرف مقابل انتخاب کنید عملا شروع خروج شما در کسوت برنده و یا بازنده در مذاکره را مشخص می کند پس می بایست با انتخاب استراتژی کاربری ، مذاکره را به نفع خود تمام کنید.

سلیمی مذاکره را توانمندی انسانهایی دانست که مرزهای تجارت را در هم می شکنند یکی از خصوصیات مذاکره در قرن آینده عنوان کرد و افزود: اگر مذاکره کننده فردی مسلط بر مذاکره باشد ، هیچ مرزی نمی تواند مانع وی در موفقیت کسب و کارش شود و مذاکره در قرن آینده خصوصیتی ذاتی است که نمی توان در فردی ایجاد کرد بلکه فنون مذاکره بصورت ذاتی در شخصیت مذاکره کننده وجود دارد.

وی در پایان تحلیل کتاب از رابطین بازاریابی مدیریت درخواست کرد ، پیشنهادات و طرح های ابتکاری خود را در جذب منابع و راهکارهای مذاکره با محوریت جذب منابع در سال 1400 به مدیریت استان ارسال کنند

لازم بذکر است در این نشست سرفصلهای کتاب مذاکره توسط سید عطااله نبوی، آرام خسروی، مسعود شیرزادی، رشید حسین پور و علی فرهادی با رویکرد نقش مذاکره در جذب منابع در سال 1400 ارائه گردید.

آخرین بروزرسانی 1399/12/16

مطالب مرتبط مطالب مرتبط