تازه های اخبار تازه های اخبار

در آستانه دهه فجر 99:

مدیر شعب کردستان با کارکنان فرزند شهیدان انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس دیدار و تقدیر کرد.

در آستانه فرارسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و در راستای تکریم از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، مدیر شعب استان کردستان با کارکنان فرزند شهیدان انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس مدیریت کردستان دیدار و از آنان تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان ، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان در این دیدار با اشاره به جایگاه رفیع و منزلت خانواده های معظم شهداء، از صبر و مقاومت خانواده شهیداء کرد افزود:امروز خدمت به جامعه ایثارگری و خانواده معظم شهداء برای ما توفیق الهی و وظیفه شرعی است.
سلیمی بر پاسداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت:عنوان داشت : شهداء مفاخر و میراث گرانبها و ارزشمند ایران اسلامی هستند و خانواده های معزز آنان نیز همچون نگینی گرانبها و سرمایه ای عظیم برای همه ما و نظام اسلامی است.

وی به نقش فرزندان شهداء در پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثارگری تاکید کرد و ابراز داشت: پاسداری از ارز‌شهای انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالتی است که امروز بر دوش فرزندان شهداء گذاشته شده است.

لازم بذکر است در این دیدار به صورت پرسش و پاسخ دیدگاهها و مشکلاتی معیشتی کارکنان فرزند شهید مدیریت استان کردستان بررشی شد و در خاتمه با اهدای لوح و هدایایی از فرزندان شهدای انقلاب اسلامی تجلیل گردید.

آخرین بروزرسانی 1399/12/16

مطالب مرتبط مطالب مرتبط