تازه های اخبار تازه های اخبار

سلیمی در مراسم بازنشستگی صالح شاویسی:

صداقت، خستگی ناپذیری و رعایت سلسله مراتب اداری از ویزگیهای بارز صالح شاویسی است

در مراسمی با حضور مدیر ، معاونین و روسای دوایر مدیریت و ریس شعبه مرکزی سنندج از سی سال خدمات صادقانه صالح شاویسی همکار مدیریت تجلیل و قدردانی شد و سلیمی صداقت، خستگی ناپذیری و رعایت سلسله مراتب اداری از ویزگیهای بارز صالح شاویسی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان: در این مراسم جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان دوران بازنشستگی را فرصت خوبی برای دست یابی به آرامش و آسایش در کنار خانواده بودن دانست و ازخصوصیات بارز اخلاقی صالح شاویسی به نیکی یاد کرد و افزود: صداقت، خستگی ناپذیری و رعایت سلسله مراتب اداری از ویزگیهای بارز صالح شاویسی همکار بازنشسته می باشد.

سلیمی گفت : صالح شاویسی از کارکنان صدیق  ودرستکار مدیریت هستند که بهترین روزهای عمر خود را در کمال صداقت ودرستکاری در سنگر خدمتگزاری به مردم و بانک سپری کردند وبرای تحقق اهداف عالیه بانک تلاش کردند . واکنون در کمال صداقت ودرستکاری به افتخار بازنشستگی نائل شدند.

وی از بانک به عنوان خانه دوم هر همکار یاد کرد و ابراز داشت: آنچه که همکاران بانک را اعم از شاغل و بازنشسته به هم پیوند می دهد وجود سازمانی به نام بانک مسکن است و لذا تمام تلاش ما باید بر این امر استوار باشد که در همه حال بقا و سربلندی بانک را در اولویت قرار دهیم.

مدیر شعب استان با تاکید بر این موضوع که با زنشستگان تجربیات گرانسنگی را دارند افزود به منظور انتقال تجربیات بازنشستگان به همکاران جوان آنان باید  ارتباط متقابل با بانک داشته باشند وهیچگاه ارتباط خود را با بانک قطع نکنند.

در ادامه یونس احمدی و امید راستبین معاونین مدیریت و ریس شعبه مرکزی سنندج به بیان سجایای اخلاقی صالح و همراهی و همدلی ایشان با کارکنان در جهت تحقق اهداف بانک پرداختند. 

لازم بذکر است در پایان این مراسم هدایای به رسم یادبود به صالح شاویسی از طرف کارکنان مدیریت استان کردستان اهداء گردید.

 

آخرین بروزرسانی 1399/12/14

مطالب مرتبط مطالب مرتبط