تازه های اخبار تازه های اخبار

با سفر معاون اول رییس جمهور به کردستان

کلید 364 واحد مسکن مهر در سنندج به متقاضیان تحویل شد

همزمان با سفر دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور به استان کردستان و در ارتباط تصویری 364 واحد مسکن مهر در شهر سنندج به متقاضیان توسط مدیرکل راه و شهرسازی استان و مدیر شعب بانک مسکن استان کردستان تحویل گردید.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا ، در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور مدیران کل راه و شهرسازی و مدیر شعب بانک مسکن کردستان برگزار شد ، ثابتی مدیرکل راه و شهرسازی به گزارشی از عملکرد مسکن مهر در استان پرداخت و گفت : طرح مسکن مهر در استان کردستان با 38660 واحد شروع شد که 4435 واحد آن در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت بود که در سنوات گذشته تحویل متقاضیان شد و از 34225هزار واحد در شهرهای بالای 25 هزار جمعیت فقط 1670 برای تحویل به متقاضیان باقی مانده است.

ثابتی از عملکرد بانک مسکن در تامین مالی پروژه های مسکن مهر تقدیر کرد وگفت: تمامی پروژه های مسکن مهر با تامین مالی بانک مسکن احداث گردیده است که بدینوسیله از زحمات مدیر و کارکنان این بانک در استان کردستان تقدیر می شود.

وی همچنین ادامه داد : از 1670 واحد باقیمانده طرح مسکن مهر، امروز همزمان با سفر دکتر جهانگیری به استان، 364 واحد افتتاح و تحویل میشود و به امید خدا بقیه واحدها نیز با همکاری دستگاههای اجرایی مرتبط با حوزه مسکن ، در بهار سال 1400 تعیین تکلیف و به متقاضیان واجدالشرایط تحویل داده خواهد شد.

دکتر ثابتی در ادامه از اهتمام و توجه ویژه دولت محترم به توسعه استان کردستان علی الخصوص در حوزه راه و شهرسازی تشکرو اظهار قدردانی کردند .

در پایان این ارتباط تصویری با دستور دکتر جهانگیری ، بصورت نمادین کلید یکی از واحدهای آماده شده توسط دکتر ثابتی تحویل یکی از متقاضیان شد .

آخرین بروزرسانی 1399/12/14

مطالب مرتبط مطالب مرتبط