تازه های اخبار تازه های اخبار

سعداله عزیز، معاون اجرایی مدیریت کردستان همکار بازشسته شد

طی مراسمی با حضور مدیر ، معاون مالی و فناوری ، روسای دوایر مدیریت و ریس شعبه مرکزی سنندج از سی سال خدمات صادقانه سعداله عزیز معاون اجرایی مدیریت کردستان تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان: در این مراسم جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان دوران بازنشستگی را فرصت خوبی برای دست یابی به آرامش و آسایش در کنار خانواده بودن دانست و از بانک به عنوان خانه دوم هر همکاری یاد کرد و افزود: آنچه که همکاران بانک را اعم از شاغل و بازنشسته به هم پیوند می دهد وجود سازمانی به نام بانک مسکن است و لذا تمام تلاش ما باید بر این امر استوار باشد که در همه حال بقا و سربلندی بانک را در اولویت قرار دهیم.

وی موفقیت کنونی بانک حاصل تلاش وزحمات افرادی است که از ابتدای تاسیس تا کنون عمر خودرا وقف خدمت رسانی در بانک کرده اند .

مدیر شعب استان با تاکید بر این موضوع که با زنشستگان تجربیات گرانسنگی را دارند افزود به منظور انتقال تجربیات بازنشستگان به همکاران جوان آنان باید  ارتباط متقابل با بانک داشته باشند وهیچگاه ارتباط خود را با بانک قطع نکنند.

سلیمی گفت : آقای عزیز از کارکنان صدیق  ودرستکار مدیریت هستند که بهترین روزهای عمر خود را در کمال صداقت ودرستکاری در سنگر خدمتگزاری به مردم و بانک سپری کردند وبرای تحقق اهداف عالیه بانک تلاش کردند . واکنون در کمال صداقت ودرستکاری به افتخار بازنشستگی نائل شدند.

در ادامه یونس احمدی معاون مالی و فناوری و رواسای دوایر مدیریت و ریس شعبه مرکزی سنندج به بیان سجایای اخلاقی سعداله عزیز و همراهی و همدلی ایشان با کارکنان در جهت تحقق اهداف بانک پرداختند. 

لازم بذکر است در پایان این مراسم هدایای به رسم یادبود به سعداله عزیز از طرف کارکنان مدیریت استان کردستان اهداء گردید.

 

آخرین بروزرسانی 1399/12/12

مطالب مرتبط مطالب مرتبط