تازه های اخبار تازه های اخبار

در هفته دفاع مقدس انجام شد :

تقدیر مدیر شعب استان از شهاب الدین جعفری همکار ایثارگر و شهید زنده کردستان

همزمان با ایام هفته دفاع مقدس طی جلسه با حضور مدیر ، معاون مالی و فناوری و روسای شعب مدیریت استان کردستان، از شهاب الدین جعفری همکار ایثارگر و شهید زنده استان کردستان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان هدف از برگزاری این مراسم را تجلیل از جانبازان، آزادگان و ایثارگران و پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های والای فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و گفت: وظیفه همه ماست که با تقدیر از این عزیزان همچنان این ارزش‌ها را در جامعه زنده نگه داشته و فرهنگ ایثار را در جامعه ترویج دهیم

سلیمی به رشادتهای سربازان سپاه اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: زمانی واجب بود در سنگر نبرد حق علیه باطل رو در روی استکبار باشیم و اکنون در صحنه اقتصاد مشغول خدمت به مردم در توسعه و آبادانی ایرانی اسلامی و کمک به رونق تولید این مرزو بوم هستیم.
وی از شهاب الدین جعفری همکار شهید زنده استان به عنوان سرمایه ارزشمند بانک و استان یاد کرد و افزود: ایثارگران معزز ما همچون شهاب الدین جعفری بعد از دفاع جانانه از در دوران هشت سال دفاع مقدس از آرمانها و کیان این مرزو بوم اکنون در صحنه اقتصادی نیز  حماسه بی نظیری را  در مبارزه با تحریمهای ظالمانه  استکبار و قطع وابستگی به بیگانگان خلق کرده اند.

در ادامه این مراسم یونس احمدی معاون مالی و فناوری نیز با بیان اینکه ایثار به معنای رشد فضایل اخلاقی در جامعه است افزود: ایثار سه جنبه دارد ایثار مردم بر خویشتن، ایثار برای رضای خدا و ایثار خدایی که بدون آنکه خود را ببیند و از افراد کامل سر می زند.

وی از ایثارگریهای سربازان اسلام در 8 سال دفاع مقدس تقدیر کرد و گفت: ایثار دلاورمدان دفاع مقدس ایثاری خدایی است که امروز نتیجه آنان آرامش و امنین ما ایرانیان است.

لازم بذکر شهاب الدین جعفری ایثارگر و جانباز شاغل در مدیریت شعب استان کردستان است که در دوران دفاع مقدس پس از اعدام توسط منافقین و تیر خلاص بر شقیقه ایشان به سردخانه منتقل شد که با وجود گذشت چهار شب در سردخانه ، به صورت معجزه آسایی زنده ماند و اکنون مشهور به شهید زنده استان کردستان که در پایان مراسم با هدای لوح و هدایایی توسط مدیر استان از ایشان تجلیل بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط