تازه های اخبار تازه های اخبار

طی مراسمی با حضور مدیر استان:

شعبه مرکزی سنندج به باشگاه هزار میلیاردی بانک مسکن پیوست

طی مراسمی با حضور جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان، شعبه مرکزی سنندج به باشگاه هزار میلیاردی بانک مسکن پیوست.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، در این مراسم جلال الدین سلیمی با ابراز خرسندی از پیوستن این شعبه به باشگاه هزار میلیاردی های بانک مسکن، این موفقیت را حاصل تلاش و همت کارکنان شعبه مرکزی  دانست و گفت: موفقیت هر سازمانی در گرو برنامه ریزی و تلاش همه کارکنان است و امروز شعبه مرکزی سنندج با بهره گیری از توان نیوری انسانی مجرب توانسته است به این موفقیت مهم دست یابد.

وی شعبه مرکزی سنندج را موتور محرک مدیریت استان عنوان کرد و گفت: شعبه مرکزی سنندج یکی از شعب استراتژیک مدیریت کردستان است بطوریکه 10 درصد منابع  و بیش از 35 درصد مانده تسهیلات استان در شعبه مرکزی سنندج می باشد و درواقع شعبه مرکزی سنندج موتور محرک مدیریت استان در بخشهای عملکردی است.

سلیمی مشتری مداری و برخورد مناسب با مشتریرا عامل مهم در جذب منابع برشمرد و افزود: حضور در باشگاه هزارمیلیاردی مدیون مشتری مداری و برخورد مناسب کارکنان با مشتری است و تداوم این امر مهم می تواند ضمن تحقق اهداف و جذب منابع موجب وفادارسازی مشتریان به بانک شود.

مدیر شعب استان تعیین تکلیف پروژهای مسکن مهر را یکی از اولویتهای مهم کاری شعبه مرکزی سنندج عنوان کرد و ابراز داشت: با وجود تحقق 85 درصدی فروش اقساطی مسکن مهر اما هنوز 1308  واحد مسکن مهر در شعبه مرکزی تعیین تکلیف نشده است که می بایست با استفاده از تمام ظرفیتها در مدیریت و شعبه ، تعیین تکلیف این واحد ها در پایان سال 99 محقق شود.

وی در ادامه به استفاده از ظرفیتهای بانکداری شرکتی در شعبه مرکزی تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه بیشتر شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل راهدای و حمل و نقل استان در شعبه مرکز حساب فعال دارند، استفاده از ظرفیت این شرکتها برای معرفی بانکداری شرکتی و تحقق اهداف در بسیاری از بخشهای عملکردی می تواند مهم و کارساز باشد.

لازم بذکر در پایان این مراسم از کارکنان دوایر خدمات بانکی و اعتبارات شعبه در تحقق اهداف شعبه تقدیر بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط