تازه های اخبار تازه های اخبار

سلیمی درجلسه ارزیابی عملکرد کردستان

کسب رتبه دوم کشوری مدیون تفکر توسعه ای کارکنان استان است

جلسه ارزیابی عملکرد شعب مدیریت کردستان با حضور مدیر، معاونین و برگزار شد و مدیر شعب استان کسب رتبه دوم کشوری را مدیون داشتن تفکر توسعه کارکنان عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا،جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان با شاره به نتایج بدست آمده از بررسی عملکرد شعب در سال 98، تحقق اهداف را مرهون پی گیری مستمر و تلاش کارکنان دانست و گفت: با طراحی طرح گولان در وصول مطالبات و طرح تمهید در صدور ضمانت نامه و سایر بخشهای دیگر توانستیم اهداف را در بسیاری از بخشها محقق کنیم و با توجه به نتایج بدست آمده ، طرحهای انگیزشی و تشویقی را همچون سال گذشته نیز برای تحقق اهداف در سال جاری نیز ادامه می دهیم.

سلیمی هم سو بودن با اهداف و داشتن تفکر توسعه ای را ضامن موفقت سازمانی دانست و ابراز داشت: داشتن تفکر توسعه ای ضامن رفع موانع و رشد و تحقق اهداف در هر سازمانی است چرا که در سخت ترین شرایط ممکن هم با وجود رقبای بسیار زیاد در شبکه بانکی با تفکر توسعه ای و طراحی ایده های خلاقانه نه تنها می توان مشکلات را برطرف نمود بلکه اهداف در تمامی بخشها نیز محقق می شود.

مدیر شعب کردستان از برگزاری جلسات ماهانه ارزیابی عملکرد در مدیریت خبر داد و بیان نمود: در سال جاری نیز جلسات ارزیابی عملکرد همانند سال گذشته به صورت ماهانه برگزار و ضمن تقدیر از شعب موفق، با الگو برداری از نقشه راه این شعب ، برنامه کاربردی بصورت ماهانه برای شعب طراحی و تا تحقق آن از طرف مدیریت بصورت هفتگی و ماهانه پی گیری می شود.

لازم بذکر است مدیریت شعب استان کردستان در ارزیابی عملکرد سال 98 توانست با حضور 19 شعب در منطقه سبز و قرار گرفتن مدیریت در رتبه دوم کشوری، کارنامه درخشانی را برای استان رقم بزند.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط