تازه های اخبار تازه های اخبار

سلیمی در نشست روابط عمومی های کردستان:

روابط عمومی محور اصلی توسعه همه جانبه استان است

سومین نشست هییت رییسه شورایروابط عمومی های استان کردستان با حضور مدیر استان، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و هییت ریسه شورای روابط عمومی های استان کردستان در مدیریت شعب استان کردستان برای بررسی جشنوراه روابط عمومی های استان برگزار شد و در این جلسه مدیر شعب کردستان روابط عمومی را محور اصلی توسعه همه جانبه استان ذکر کرد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا: جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان با اشاره به نقش روابط عمومی در ارتقای سطح عملکردی دستگاههای استان گفت : روابط عمومی منشا حرکت و ارتقای سطح عملکردی یک سازمان است و با توجه به برنامه های دولت برای توسعه استان ، روابط عمومی می تواتند محور اصلی تمامی اقدامات برای توسعه همه جانبه خصوصا توسعه اقتصادی استان است.

وی به خصوصیات یک روابط عمومی موفق و کارآمد اشاره کرد و افزود:  روابط عمومی وقتی موفق و کارآمد است که بتواند با انتقال اطلاعات و داده های درون و برون سازمانی به مدیر، نقش بسرایی اجرای برنامه ها و دستیبابی یازمان به اهداف ایفای کند و درواقع پایش داده ها و اطلاعات و استخراج داده های کاربردی به مدیر از وظایف یک روابط عمومی کارآمد است.
سلیمی با ابراز خرسندی از تشکیل جلسه شورای روابط عمومی های استان در بانک مسکن، بر آمادگی مدیریت برای حمایت از برنامه های شورای تاکید کرد و ابراز داشت: برای پیشبرد سیاست های شورا و برنامه ها باید جدول زمانی برگزاری مستمر جلسات و همچنین سند راهبردی روابط عمومی ها تدوین گرددو در این راستا بانک مسکن آماده هرگونه همکاری با شوراست.

در ادامه این جلسه شهریار یاسینی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان از دیدگاه روابط عمومی مدیر شعب بانک مسکن تقدیر کرد و گفت: همراهی مدیران دستگاههای اجرایی با  فعالیتهای روابط عمومی بدون شک موجب اعتلای روابط عمومی در استان خواهد شد که در این راستا به تفکرات مدیرانی همون مدیر شعب بانک مسکن نیازمندیم.

یاسینی همچنین به برگزاری جشنواره روابط عمومی های استان اشاره کرد و گفت: جشنواره روابط عمومی های  استان در بخش های مختلف عملکردی بزودی پیاده سازی و در هفته دولت برگزار خواهد شد که در این زمینه نیز نیازمند همکاری مدیران دستگاههای اجرایی استان هستیم.

در ادامه این جلسه هییت رییسه شورای روابط عمومی های استان هرکدام دیدگاههای خود را درخصوص تداوم فعالیتهای شورا و برگزاری شورای روابط عمومی های استان بیان کردند.

.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط