تازه های اخبار تازه های اخبار

پذیرنده فروشگاهی کردستانی؛

بانک مسکن را بدلیل مشتری مداری کارکنانش انتخاب کردم

با هدف تشویق و ترغیب پذیرندگان به استفاده از پایانه های فروشگاهی بانک ترویج و توسعه بانکداری الکترونیک طی مراسمی در مدیریت شعب استان کردستان از ادریس صیدی بعنوان پذیرنده برتر کارتخوان فروشگاهی مدیریت کردستان تقدیر گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، در این مراسم یونس احمدی معاون مالی وفناوری مدیریت از ادریس صیدی به عنوان یکی از مشتریان وفادار بانک مسکن نام برد گفت: ایشان تعامل بسیار خوبی با بانک داشته و همواره جزی مشتریان پرتراکنش و وفادار بانک مسکن است.

احمدی ورود به بازرار تره بار تهران را مدیون همکاری و همراهی ادریس صیدی ذکر کرد و افزود: با ارایه خدمات صادقانه و توام به احترام می توانیم به بازارهای هدف نفوذ کنیم و سهم بانک را از تراکنش و منابع این بازارها بالا ببریم.

معاون مالی و فناوری مدیریت بر توسعه خدمات غیرحضوری و توجه به نیازهای مشتریان کارتخوان های فروشگاهی تاکید کرد و ابراز داشت: بانک و شرکت ناوکو می بایست با توجه به نیازهای این مشتریان ، نسبت به ارایه خدمات با کیفیت تر در جهت بالارفتن سهم از بازار و وفادار سازی این مشتریان به بانک ، اقدامات قابل توجهی را در حوزه ارتقای سطح کارآمد و توسعه کارتخوانهای فروشگاهی انجام دهند.

در ادامه این جلسه ادریس صیدی پذیرنده و مشتری شعبه مرکزی سنندج نیز با تقدیر از حسن برخورد و اریه خدمات برتر کارکنان بانک مسکن، همکاری و ارتباط مالی با بانک مسکن را موجب افتخار خود دانست و گفت: بانک مسکن یک بانک مردمی است و بنده بانک مسکن را فقط بدلیل مشتری مداری و رفتار صادقانه و توام با احترام کارکنانش انتخاب کردم.

در ادامه این نشست با اهدای لوح و هدایایی از ادریس صیدی پذیرنده برتر کارتخوان فروشگاهی با حضور معاون مالی و فناوری، رییس دایره سیستمها و کارشناس دفتر استانی ناواکو تقدیر بعمل آمد

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط