تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور در مدیریت کردستان:

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان درگذشت مدیرعامل بانک مسکن را تسلیت گفت

محمد صدیق ثابتی مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان با حضور در مدیریت، درگذشت مدیر عامل فقید بانک مسکن جناب آقای رحیمی انارکی را به جلال الدین سلیمی مدیر استان تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن –هیبنا: ثابتی در این دیدار از آقای رحیمی انارکی به عنوان یکی از مدیران شایسته سیستم بانکی یاد کرد و گفت: در چند جلسه ای که در وزارت راه و شهرسازی افتخار دیدار و آشنایی با ایشان را داشتم، ایشان را انسانی شریف، مدیری دلسوز و بسیار توانمند و شایسته دیدم و از فوت ناگهانی ایشان نه تنها بنده بلکه مجموعه وزارت راه و شهرسازی متاثر و داغدار هستند.

ثابتی همچنین افزود: ضایعه فقدان این مدیر برجسته و دلسوز که انصافا همواره در جهت عمران و آبادانی این سرزمین خصوصا توسعه بخش مسکن همواره پیشگام و پشتیبان وزارت راه و شهرسازی بود ، برای ما بسیار دردناک و ناراحت کننده است که به نوبه خود درگذشت ایشان را به خانواده محترم آن مرحوم ، کارکنان بانک مسکن و مجموعه وزارت راه و شهرسازی تسلیت عرض می نمایم.

سلیمی مدیر شعب استان نیز در ادامه ضمن تقدیر از ابراز همدردی مجموعه اداره کل راه و شهرسازی استان، گفت: ضایعه درگذشت مرحوم ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن چنان سنگین است که به سختی به باور ما کارکنان بانک مسکن می نشیند چراکه ایشان منشای خدمات بسیار ارزنده ای برای بانک و کارکنان بوده است و همواره با مثبت اندیشی و گشاده رویی موجب ایجاد انگیزه مضاعف در کارکنان در خدمت رسانی بهتر به مردم بود . بی‌شک فقدان ایشان برای بانک و مجموعه راه و شهرسازی بسیار سخت است و امیدوارم روح ایشان در کنار ذات حق آرام گیرد و با اولیا و صالحینش محشور فرماید.

آخرین بروزرسانی 1399/12/12

مطالب مرتبط مطالب مرتبط