تازه های اخبار تازه های اخبار

نتیجه تلاش تیمی، برنامه ریزی و اجرای طرح های خلاقانه

کردستانی ها بر سکوی دوم ارزیابی عملکرد ایستادند

مدیریت شعب استان کردستان در ارزیابی عملکرد شش ماهه دومسال 98با اجرای طرحهای خلاقانه ، برنامه ریزی هوشمندانه و تلاش و همت کارکنان استانبر سکوی دوم ارزیابی عملکرد بانک مسکن ایستاد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان با بیان این مطلب افزود: مدیریت کردستان در ابتدای سال 98 اقدام به تهیه و ابلاغ طرح های خلاقانه در بخش های مختلف ارزیابی عملکرد از جمله تجهیز منابع، وصول مطالبات، تسهیلات از محل اوراق ، ضمانت نامه و بانکداری الکترونیک به شعب نمود که با برنامه ریزی و تلاش و همت کارکنان شعب و مدیریت توانستیم به این امر مهم دست یابیم.

سلیمی در خصوص اقدامات و توفیقات کسب شده تا پایان سال 97 گفت: با وجود نوسانات در بازارهای مختلف اقتصادی، منابع استان در سال گذشته به 10 هزارو یکصد و هفتاد میلیارد ریال رسید که این نشان از اهمیت اهداف بانک برای کارکنان استان و تلاش و همت جمعی برای تحقق آن است.

وی مهمترین ویژگی عملکرد استان در ارزیابی عملکرد را رشد متوازن در تمامی بخش های ارزیابی عملکرد عنوان کرد و ابراز داشت: برنامه ریزی استان و طراحی طرح های خلاقانه در تمامی بخشهای ارزیابی عملکرد بوده است بطوریکه در بخش منابع «طرح طلوع» ، در بخش وصول مطالبات «طرح همیاری » ، در بخش ضمانتنامه «طرح تمهید » ، در بخش تسهیلات از محل اوراق «طرح تسهیلات ممتاز » ، و در بخش بانکداری الکترونیک «طرح همیت »  طراحی و به شعب ابلاغ شد که نتیجه آن ایجاد رقابت سازنده شعب با همدیگر در تحقق اهداف هر طرح بوده است.

مدیر شعب استان افزود : از دیگر توفیقات این مدیریت حضور 19 شعبه معادل 86 درصد از شعب در منطقه سبز، تحقق 166درصدی هدف منابع و 104درصدی اهداف ضمانتنامه، 115 درصدی پرداخت تسهیلات از محل اوراق و همچنین کاهش NPL به 81/5 و  روند کاهشی مطالبات در بسیاری از عقود می باشد.

مدیر شعب استان به اجرای طرح بانکدار سبز در راستای کاهش مصرف کاغذ و حاملهای انرژی و توسعه خدمات بانکداری الکترونیک در سطح شعب استان اشاره کرد و تصریح نمود، اجرای طرح بانکدار سبز در مدیریت کردستان یکی از مهمترنی اقدامات مدیریت در راستای کاهش هزینه ها و ارتقای سطح بهره وری است که این طرح بعنوان طرح خلاقانه استان مورد استقبال مدیران ارشد بانک قرار گرفت و در حال حاضر در سطح مدیریتهای بانک مسکن  در حال اجراست.

سلیمی  تمرکز بیشتر در حوزه وصول مطالبات و کاهش پرونده های مطالباتی، توسعه خدمات بانکداری مجازی، مدیریت، تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر ،جذب منابع ارزان قیمت به ویژه حساب جاری و تحقق اهداف مربوط به وصول نقدی را از مهمترین برنامه های مدیریت در سال 99 بیان کرد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/12

مطالب مرتبط مطالب مرتبط