تازه های اخبار تازه های اخبار

با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان ؛

مدیریت شعب کردستان از بانوان با حجاب برتر تقدیر کرد

با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان ، طی مراسمی با حضور مدیر شعب استان، مدیر کل تبلیغات اسلامی و معاون مالی و فناوری مدیریت، از بانوان با حجاب برتر شاغل در مدیریت و شعب استان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، در این مراسم جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان بر ضرورت فرهنگ سازی در امر حجاب و عفاف در سطح جامعه تاکید نمود و گفت: مساله عفاف وحجاب یک باور وهنجار در بین مردم است و در این راستا زمانی موفق هستیم که بتوانیم با اقدامات مناسب  احیای ارزشهای عفاف وحجاب را به باور وفرهنگ پایدار تبدیل نماییم .

سلیمی همچنین نقش آموزش و فرهنگ سازی در ترویج عفاف وحجاب در پیشگیری از رفتارهای نابهنجار در مقوله حجاب را بسیار حایز اهمیت دانست و افزود:  حجاب وعفاف یکی از مولفه های مهم صیانت از حقوق شهروندی است که باید در این زمینه، آموزش وآگاه سازی مردم با روشهای مناسب والگوسازی های فرهنگی و اجتماعی صورت پذیرد و مزایای ترویج فرهنگ عفاف وحجاب برای مردم تشریح گردد.

وی به نقش زنان در تربیت فرزندان اشاره کرد و ابراز داشت: زن به عنوان مدیر خانواده میتواند نقش اثرگذاری در هدایت درست اعضای خانواده و خصوصا فرزندان که آینده سازان مملکت هستند، داشته باشد و با حجاب خود نیز می تواند ، فرهنگ حجاب را در خانواده نهادینه نماید.

گفتنی است در پایان این مراسم از خانمها سعدیه میمنت آبادی، فرشته احمدزاده و رحیمه حق شناس بعنوان بانوان با حجاب برتر مدیریت شعب بانک مسکن استان کردستان با اهدای لوح تقدیر وهدایایی تجلیل بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/12

مطالب مرتبط مطالب مرتبط