تازه های اخبار تازه های اخبار

بانک مسکن بر سکوی چهارم ایستاد.

در دومین المپیاد ورزشی کارکنان شبکه بانکی کردستان

اختتامیه دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان شبکه بانکی استان کردستان با حضور خالد جعفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان جلال الدین سلیمی مدیر شعب بانک مسکن و مدیران بانکهای دولتی و خصوصی استان در سالن اجتماعات بانک ملی برگزار شد و طی آن بانک مسکن بر سکوی چهارم این رقابتها ایستاد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان: خالد جعفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان بانکها را زیربنای اصلی توسعه استان معرفی کرد و گفت: همدلی و تعامل بانک‌ها با سایر دستگاه‌های اجرایی، موجب توسعه اقتصادی استان خواهد شد لذا برگزاری چنین رقابتهایی موجب ایجاد روحیه نشاط در کارکنان بانکها در ارایه خدمات با کیفیت تر به مردم استان می شود.

جعفری در ادامه این جلسه از مدیران شبکه بانکی در برگزاری دومین المپیاد ورزشی کارکنان بانکها تقدیر کرد و افزود: امروز هرکجا شاهد افتتاح پروژه و یا طرح اقتصادی و یا خدماتی هستیم قطعا پشت صحنه آن حضور بانکها و کارکنان زحمت کش شبکه بانکی است و توسعه همه چانبه استان خصوصا در بخش اقتصادی بدون بانکها میسر نخواهد بود.

لازم بذکر است در این مسابقات که به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به مدت 8 روز در دو بخش مردان رشته های فوتسال، تیراندازی، فوتبال دستی و بخش زنان در رشته دارت برگزار شد، در رشته فوتسال بانک کشاورزی حایز رتبه اول، بانک ملی در جایگاه دوم و بانک مسکن به مقام سوم درست یافت.

همچین در مسابقات فوتبال دستی نیز تیم بانکهای مهراقتصاد و رفاه بر سکوی اول و دوم و تیم بانک مسکن متشکل از آقایان امید محمود نسب و شهاب الدین جعفری حایز رتبه سوم شدند.

در رشته تیراندازی نیز بانک مهر اقتصاد  اول و احسان بردبار از بانک مسکن دوم و تیم بانک کشاورزی بر سکوی سوم ایستاد.

در مسابقات دارت بانوان نیز نفرات اول و دوم از بانک ملی و جایگاه سوم به بانک مهر اقتصاد رسید.

گفتنی است در مراسم اختتامیه دومین دوره المپیاد فرهنگی ، ورزشی کارکنان شبکه بانکی استان کردستان از مدیران برتر شبکه بانکی ، تیم ها و نفرات برتر این مسابقات با اهدای لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1398/12/28

مطالب مرتبط مطالب مرتبط