تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم معارفه معاون مدیریت استان کردستان

((مراسم معارفه رسول مالمیر معاون مدیریت شعب استان کردستان با حضور سیداصغر حسینی مدیر شعب و کلیه کارکنان مدیریت و روسای شعب سطح شهر سنندج در سالن کنفرانس و اجتماعات شعبه کشاورز سنندج برگزار شد))

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان در ابتدای مراسم سیداصغر حسینی مدیر شعب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک هفته دولت و بانکداری به تمامی دولتمردان کشور و کارکنان زحمتکش بانکها درخصوص معارفه معاون مدیریت استان گفت : رسول مالمیر یکی از همکاران بسیار توانمند و پر تلاش بوده که خود از مدیران ساعی ،‌ با دانش بانکی و دارای تجربه های والا می باشد . حسینی با اشاره به این انتصاب از مدیران عالی بانک تقدیر و تشکر نمود و حضور ایشان را موجب دلگرمی همکاران دانست.

حسینی در ادامه همراهی و جدیت کارکنان را رمز اصلی در پیشرفت اهداف بانک در منطقه دانست و گفت با توجه به این که استفاده از نکته نظرات کلیه همکاران می تواند بسیاری از مشکلات احتمالی را مرتفع نماید ،‌ بنده نیز از مدیریت مشارکتی استقبال می نمایم و از پیشنهادهای سازنده به نحو مطلوب استفاده نموده و معتقد هستم که قدرت اندیشه کارکنان بزرگترین سرمایه هر سازمان می باشد.

وی همچنین اذعان داشت : بازاریابی وسیله ای برای کسب هدف بوده و در بانک هدف جذب مشتریان جدید و منابع ارزان قیمت است و تلاش همگانی صف و ستاد را می طلبدو بازاریابی نیازمند تحول در بانک می باشد که می بایست بازاریابی در بین کارکنان به صورت یک عادت و فرهنگ نهادیه شود. ایشان با تاکید به وصول مطالبات معوق و صدور ضمانت نامه در شعب افزود: کمیسیون های وصول مطالبات در آینده  به شعب مراجعه و پرونده های فروش اقساطی و مشارکت مدنی را بررسی می نمایند که امیدواریم با سعی و جدیت همکاران شاهد کاهش مطالبات در آینده باشیم.

لازم به ذکر است در ادامه این جسله رسول مالمیر معاون استان کردستان با تشکر از اعتماد مدیران عالی بانک و نیز مدیر شعب استان ابراز داشت : سعادت بزرگی بوده که بنده در خدمت مردم شریف و زحمتکش و خون گرم استان کردستان مشغول به خدمت شده ام.

مالمیر اشاره نمود : با توجه به اینکه خود شعبه ای بوده ام ارتباط بین کارمند و مسوول شعبه باید یک ارتباط پدرانه باشد تا بتوان خدمت رسانی بهتری صورت گیرد و در خصوص ارتباط کاری مدیریت با شعب نیز گفتند دوایر مدیریت در خدمت شعب می باشند و زمینه تسهیل در ارایه خدمات بانکی و رفع موانع و مشکلات شعب را فراهم می کنند.

ایشان در ادامه مطالبات معوق را به منابع راکد و سرگردان بانک تشبیه نمودند و افزوند که در صورت وصول آن توان اعتباری شعب در پرداخت تسهیلات بدون سپرده افزایش خواهد یافت. تمام تلاش اینجانب این است که مطالبات معوق در مدیریت را با کمک و همکفری روسای شعب به پایین ترین حد ممکن بیاورم و امیدوارم با کوشش و سعی همکاران جایگاه بانک مسکن در استان ارتقای یابد. گفتنی است در پایان جلسه کارکنان مدیریت ضمن معرفی خود و خیر مقدم به آقای مالمیر و تبریک انتصاب ایشان به سمت معاون شعب استان کردستان ؛‌ آمادگی خود را جهت بهره جستن از برنامه های ایشان در راستای توسعه و پیشرفت بانک و نیز خدمت به مردم خوب استان کردستان اعلام نمودند./.

 

            

 

 

             مدیریت شعب استان کردستان

آخرین بروزرسانی 1394/4/30

مطالب مرتبط مطالب مرتبط