تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور مدیر شعب استان :

« مراسم معارفه رییس شعبه مرکزی سنندج برگزار شد »

مراسم معارفه رییس شعبه مرکزی سنندج با حضور مدیر ، معاون ، رؤسا و کارشناسان و کارکنان مدیریت و همچنین رؤسای شعب سطح شهر سنندج در سالن معاملات شعبه مرکزی سنندج برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان در ابتدا رسول مالمیر به اهمیت و نقش رییس شعبه در تعیین مسیر و تحقق اهداف بانک اشاره نمود و بیان کرد : رؤسای شعب باید با کسب آگاهی و اطلاعات کامل از موقعیت و جغرافیای شعبه خود بتوانند از تمام ظرفیتها و پتانسیلهای موجود منطقه و همچنین با هماهنگی و همکاری کارکنان برای نفوذ و تاثیر گذاری بر مشتریان استفاده نموده و نهایتاً بهترین خدمات را جهت حفظ و پایداری مشتریان ارایه نمایند .
مدیر شعب استان در ادامه به نتایج مثبت کار گروهی و تیمی در شعبه پرداخت و اظهار داشت : پاسخ منطقی و درست به اولین درخواست مشتری و توجه به خواسته های مشتریان به ویژه مشتریان هدف در بخش های مختلف از موارد بسیار ضروری در مذاکرات است که این مهم با تشکیل گروههای بازاریابی و نیز همکاری و هماهنگی پرسنل شعبه میسر خواهد شد .
ایشان متذکر شدند : یک رییس شعبه موفق باید ، ارتباطی قوی همراه با حسن تفاهم در شعبه ی خود ایجاد کند و برای رسیدن به اهداف بانک که همان تکریم ارباب رجو ع ، ارایه خدمات مطلوب ، مشتری مداری ، وصول مطالبات معوق ، شایسته سالاری و ایجاد انگیزه و ... بوده ، از هیج تلاشی فروگذاری ننمایند .
مالمیر در ادامه افزود : شعب مرکزی بدلیل تنوع کاری و وجود دوایر متعدد محل پرورش نیروی انسانی برای بانک بوده و بنابراین نگاه بانک به شعب مرکزی یک نگاه ویژه می باشد .
وی در ادامه بازاریابی را وظیفه تک تک کارکنان دانست و یادآور شد : لزوم بازاریابی در سازمانها برای معرفی کالاهایشان جزی اولویتهای اساسی بوده و بانک نیز بعنوان یک مؤسسه انتفاعی باید از تمام پتانسیلهای موجود خود در رسیدن به اهداف بهره مند شود .
مالمیر در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد : رؤسای شعب باید ضمن پیگیریهای هدفمند مطالبات معوق بانک ، به ریشه های تشکیل این معوقات نیز توجه داشته باشند و نسبت به کاهش میزان آنها برنامه های مدون و مؤثری را طراحی نمایند .
ایشان در ادامه با اهدای حکم و معرفی امید راست بین به عنوان رییس شعبه مرکزی سنندج گفت : آقای راست بین قبلاً به عنوان رییس دایره اعتباری مدیریت مشغول بکار بوده ، که جزی بهترین دوایر با توجه به آمار تسهیلاتهای تکلیفی مانند مسکن مهر بشمار می رود ، همه وظیفه داریم به وی کمک کنیم تا با استفاده از تجربیات قبلی خود در سمت جدید نیز موفق عمل کنند.
وی همچنین از زحمات عزیزاله حاجی میرزایی معاون شعبه مرکزی سنندج که سکانداری شعبه را بمدت هفت ماه در دست داشت تقدیر کرد .
همچنین در ادامه جلسه ناصر احمدی معاون مدیریت نیز ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای آقای راست بین ، انتخاب وی را به سمت رییس شعبه مرکزی سنندج نشانه لیاقت و شایستگی دانست و از کارکنان شعبه خواست تا با اهداف و برنامه های ایشان همکاری لازم را معمول دارند .
گفتنی است در پایان نیز امید راست بین رییس جدید شعبه مرکزی سنندج طی سخنانی اظهار داشت : در انجام هر کاری اعتماد شرط اول بوده و از اینکه مدیران ارشد و نیز مدیر استان اعتماد و اطمینان لازم را در اعطای این پست حساس به بنده داشته اند تقدیر و تشکر می نمایم .
راست بین در ادامه به برنامه ها و اهداف خود در شعبه اشاره نمود و عنوان کرد : چنانچه با همکاری کلیه پرسنل شعبه بتوانیم در 4 محور تجهیز منابع ، وصول مطالبات معوق ، خدمات کارمزد محور و بانکداری الکترونیک برنامه ریزی مناسب و مدونی نماییم ، گامی بلند در رسیدن به اهداف عالیه بانک و نیز ارتقای شعبه و مدیریت برخواهیم داشت ، از این رو خواستار هماهنگی و همکاری هر چه بیشتر پرسنل در این زمینه ها شد .
شایان ذکر است در پایان از طرف کارکنان مدیریت به جهت تلاشهای بی وقفه و شبانه روزی امید راست بین در دایره اعتبارات مدیریت استان هدیه ای به رسم یادبود تقدیم ایشان شد ./


مدیر شعب استان کردستان
رسول مالمیر

 

آخرین بروزرسانی 1394/4/29

مطالب مرتبط مطالب مرتبط