تازه های اخبار تازه های اخبار

رسول مالمیر مدیر شعب استان کردستان:

رسول مالمیر مدیر شعب استان کردستان: «رؤسای شعب باید زمینه بازاریابی را برای تک تک همکاران ایجاد نمایند »

دومین گردهمایی سه ماهه دوم سالجاری مدیریت شعب بانک مسکن استان کردستان با حضور مدیر شعب ، معاون و رؤسای دوایر و کارشناسان مدیریت و نیز رؤسای شعب استان به منظور تشریح و نیز بررسی شیوه های مناسب جذب سپرده ، بازاریابی و کاهش مطالبات معوق در سالن اجتماعات و کنفرانس شعبه کشاورز سنندج برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان ، در ابتدای جلسه مالمیر ، مدیر شعب استان ضمن تقدیر و تشکر از رؤسا و کارکنان شعب و مدیریت ، به بیان شیوه زندگی بزرگان دین اسلام پرداخت و از حاضرین در جلسه خواست تا زندگی شخصی و بانکی خود را مطابق با نحوه زندگی این بزرگواران قرار داده تا بتوانند خدمتگزار خوبی برای جامعه و مردم استان باشند .
ایشان در ادامه پیام مدیر عامل محترم بانک که مبتنی بر اصل صدیق بودن کارکنان ، خوشنامی بانک مسکن نهایتاً تلاش بی وقفه کارکنان جهت نیل به اهداف بانک ، را به رؤسای شعب انتقال داد و از آنان خواست تا هدف های شعبه را بر اساس رویکرد جدید بانک در سالجاری تنظیم کرده تا شاهد رشد و تعالی در سر فصلهای مختلف مدیریت باشیم .
مدیر شعب در ادامه به شعار سالجاری که مبتنی بر جذب منابع و کاهش مطالبات معوق است اشاره کرد و اظهار داشت : اصول ذکر شده در سالجاری جزی اولویتهای ضروری و اساسی بانک می باشد لذا شایسته است رؤسای شعب با تمرکز فعالیتها و اهداف خود بر این دو بخش و تعیین خط مشی برای پرسنل شعبه بتوانند اهمیت موضوع را به سایر همکاران انتقال داده تا همگی همکاران در رسیدن به اهداف تعیین شدهخ تلاش نمایند .
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت و شناسایی بازارهای جدید توسط کارکنان اشاره کرد و تصریح کرد : از یک سو باید رؤسای شعب با برنامه ریزی و ایجاد خط مشی برای پرسنل شعبه «زمینه بازاریابی را برای تک تک همکاران را ایجاد نموده» و از طرف دیگر پرسنل نیز در طول ساعات اداری و یا غیر اداری به شناسایی مشتریان و بازارهای جدید بپردازند .
ایشان همچنین در ادامه جلسه به جابجایی و انتصابات کارکنان صف و ستاد اشاره کرد و یاد آور شد : هدف از جابجایی در سازمانها شناسایی همکاران متعهد و خلاق و با دانش بانکی می باشد ، لذا این تغییر منجر به تحول در سازمان شده و نهایت رشد ، نبوغ و شکوفایی و خلاقیت و انگیزه را در همکاران افزایش می دهد ، فلذا در این راستا امیدوارم این تغییرات باعث بهبود سیستم ، ارتقای سطح کیفی عملکرد شعب و ستاد و در نهایت ارایه خدمات بهینه و مطلوب به مردم را بدنبال داشته باشد .
وی در ادامه به اهمیت تعیین تکلیف واحدهای مشارکت مسکن مهر پرداخت و افزود : تقسیط مسکن مهر در ارتقای درجه شعبه از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، لذا کلیه کارکنان باید با برنامه ریزی مستمر و پیگیری لازم جهت فروش اقساطی این بخش تلاش مضاعف نمایند .
ایشان در ادامه به مواردی از قبیل گردش شغلی کارکنان ، آموزش و بالابردن توان دانش پرسنل ، سلسله مراتب اداری ، تکریم اربا رجوع ، ارایه خدمات کارمزد محور ، حفظ جایگاه مدیریت در میان بانکهای استان و دیگر مدیریتها ، رعایت منابع و مصارف اشاره نمود و تصریح کرد : رؤسای دوایر و کارشناسان و رؤسای شعبه در قبال موارد مطروحه مسیول بوده و باید با ارایه خط مشی های جدید بتوانند اهمیت موضوع را به بدنه بانک انتقال داده ، تا شاهد ارتقای و رشد از وضع موجود به وضع مطلوب بانک باشیم .
گفتنی است در ادامه جلسه ناصر احمدی معاون مدیریت نیز با اشاره به اهمیت وصول مطالبات معوق در بانک اظهار داشت : آسانترین راه جذب سپرده و مجهز نمودن منابع مالی در بانک همانا وصول مطالبات معوق می باشد ، چرا که از طرفی منجر به کاهش مطالبات شده و از طرف دیگر موجب تقویت منابع نیز خواهد شد لذا از همکاران خواست تا با خلق و ارایه ایده های جدید و مؤثر در رسیدن به این مهم مدیریت را یاری نمایند.
ایشان در ادامه افزود : کلیه همکاران ضمن رعایت اصول اولیه اداری و احترام به پیشکسوت بایستی خود را با اهداف بانک و خط مشی شعبه هماهنگ نموده تا نتیجه مطلوب حاصل آید .
لازم به ذکر است در ادامه جلسه مسیول دفتر حراست و بازرس مدیریت نیز با تاکید بر مواردی از جمله نکات امنیتی و کلیدی ، دوربین مدار بسته ، آژیر و مسایل و مشکلات پولشویی و ... نقش این موارد را در حفاظت از پرسنل و شعب را حیاتی دانستند و آنها را جزی اولویتهای مهم برشمردند .
گفتنی است در ادامه حمید احمدی رییس دایره فناوری مدیریت نیز با اشاره به بازاریابی چریکی در سازمانها اظهار داشت : در حال حاضر سازمانهای پیشرفته از شیوه نوین بازاریابی چریکی بجای بازاریابی سنتی جهت جذب مشتریان استفاده می نمایند از این رو با گذشت زمان نیز استراتژی های جذب منابع رویکرد جدیدی پیدا کرده است .
ایشان در ادامه ضمن تاکید بر سخنان مدیر شعب استان مبنی بر ایجاد زمینه بازاریابی برای تک تک همکاران افزود : با استفاده از بازاریابی چریکی می توان بصورت نامنظم و بدون هزینه همکاران در بازارهای مختلف مشتریان جدیدی را جذب نمایند .
شایان ذکر است در ادامه از آقایان امید راست بین (رییس شعبه مرکزی سنندج) ، جبار بوبانیان(رییس شعبه آبیدر سنندج) ، مهدی زند (رییس شعبه سید جمال قروه) ، عبداله کوهی (رییس شعبه حسن آباد سنندج) ، محمد رسول خرم آبادی ( رییس شعبه مرکزی بیجار) ، محمد سهامی (رییس شعبه امام خمینی«ره» سقز) ، علیرضا رشید امیری (معاون شعبه مرکزی قروه) ، مصطفی حسنی (رییس شعبه مرکزی سقز) ، مرتضی پاک ضمیر (رییس شعبه کشاورز سنندج) و قیصر کرمی (رییس شعبه انقلاب سنندج) در بخشهای جذب سپرده ، بازاریابی و کاهش مطالبات معوق قدردانی شد و به آقایان وحید رضا عباسی و قیصر کرمی به جهت کسب مقام اول شنا در مسابقات چهارمین دوره المپیاد ورزشی شیراز از طرف مدیریت لوح تقدیر و هدایایی اهدای شد ./

مدیر شعب استان کردستان
رسول مالمیر

آخرین بروزرسانی 1394/4/29

مطالب مرتبط مطالب مرتبط