تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان کردستان تاکید کرد :

« تکریم از مشتریان ، هدف اصلی هر سازمان است »

جلسه تکریم از مشتریان هدف استان کردستان با حضور مدیر و رؤسای دوایر و شعب و جمعی از مشتریان خاص و طلایی شعب سطح شهر سنندج به منظور استفاده بهینه از نقطه نظرات ، پیشنهادات و بهبود کیفیت خدمات بانک مسکن در سالن کنفرانس و اجتماعات شعبه کشاورز سنندج برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان در ابتدای جلسه رسول مالمیر مدیر شعب استان ضمن تبریک هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس بانک مسکن بر تمامی آحاد مردم و مشتریان بانک گفت : پایه و اساس هر سازمان مشتریان آن می باشد و تکریم از مشتریان ، هدف اصلی هر سازمان است و در نتیجه با توجه به روند جهانی شدن ، اگر سازمانی تمایل به موفقیت در اهداف خود را داشته باشد و بخواهد سهم عمده ای از بازار را نصیب خود نماید باید مشتری مداری را سر لوحه امور خود قرار دهد .

مدیر شعب استان در ادامه اظهار داشت : اگر بخواهیم در ارایه خدمات موفق باشیم باید به نیازهای پنهان مشتریان اهمیت داده و با تامین انتظارات مشتریان کیفیت خدمات را افزایش دهیم .

مالمیر همچنین به لزوم استفاده از نقطه نظرات مشتریان اشاره کرد و افزود : امید است با بیان انتظارات ، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان در زمینه های مختلف بانکی ، این مدیریت بتواند با شناسایی کاستی های موجود و تلاش جهت مرتفع نمودن ضعفها به ارتقای سطح کمی و کیفی در سازمان رسیده و خدمات بیشتر و مطلوبتر را به سایر مشتریان ارایه نماید .

همچنین در ادامه جلسه سعیدی رییس دایره اعتباری مدیریت نیز به تشریح خدمات بانک مسکن پرداخت و از مشتریان خواست تا همکاری و همدلی خود را با بانک مسکن ادامه دهند .

گفتنی است در ادامه یکی از مشتریان نیز با ابراز خرسندی از حسن نیت مدیران استان که به مشتریان خود اهمیت داده و آنان را جزیی از سیستم بانک دانسته ، تقدیر و تشکر نمود و سالگرد تاسیس بانک مسکن را خدمت تمامی همکاران تبریک و تهنیت گفت و سلامتی و تندرستی را برای تک تک اعضای شبکه بانک مسکن را از خداوند منان خواستار شد .

در ادامه جلسه نیز مطالبی نظیر تخصیص اعتبار و تسهیلات ویژه برای احداث باشگاه ورزشی و تجاری ، افزایش سقف تسهیلات مشارکت و ... از سوی دیگر مشتریان مطرح شد .

لازم به ذکر است در پایان همایش ضمن پذیرایی و صرف نهار از طرف مدیریت شعب استان هدایای ارزنده و لوح سپاس به رسم یادبود به مشتریان اهدای شد ./

 

 

                                                  مدیر شعب استان کردستان

                                               رسول مالمیر

آخرین بروزرسانی 1394/4/24

مطالب مرتبط مطالب مرتبط