تازه های اخبار تازه های اخبار

دادستا ن کرمان از عملکرد بانک مسکن در ارائه خدمات به مشتریان وتعامل با دادگستری تقدیر کرد

بانک مسکن رسالت خود را به خوبی ایفا نموده است .

دادستا ن کرمان از عملکرد بانک مسکن در ارائه خدمات به مشتریان وتعامل با دادگستری تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان دادخدا سالاری  دادستان کرمان ، باتاکید بر جایگاه رفیع بانک مسکن  از عملکرد بانک در ارائه خدمات به مشتریان وتعامل با دادگستر ی تقدیر کرد .

محمد غفوریان مدیر شعب استان نیزبا اشاره به اهمیت جایگاه ویژه قوه قضائیه در کشور، از نقش  مدیران قضائی در ایجاد امنیت وآرامش در جامعه و اجرای صحیح وگسترش عدالت در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیر کرد .

مدیر شعب استان گفت: با عنایت به نامگذاری سال  جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید، بخش مسکن از بخشهای است که با ایجاد جهش در ان  می تواند سایر بخشها اقتصادی کشور را به حرکت در آورد .

غفوریان با ارائه عملکرد مدیریت کرمان در پرداخت تسهیلات در سال 98افزود: در سال گذشته 19هزار و600فقره تسهیلات به مبلغ 8هزار ودویست میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است .

وی با ییان اینکه بانک مسکن استان عملکرد بسیار خوبی در پرداخت تسهیلات داشته است  افزود:در حال حاضر تعدادتسهیلات زنده  مدیریت در بخش مسکن 175هزارمی باشد .

مدیر شعب استان تصریح کرد :پرداخت تسهیلات تازه به متقاضیان مستلزم ورود منابع جدید  به بانک است ؛که با توجه به اینکه استان کرمان از استانهای غنی از نظر وجود معادن است ،اما  سهم بانک مسکن از منابع مالی بخش معادن وصنایع بسیار ناچیز است .

غفوریان در ادامه تخصیص  عادلانه منابع موجود در بین بانکهای استان  را خواستار شد .

وی فروش اقساطی طرح های مسکن مهر باقی مانده را مستلزم همکاری همه سازمانها مرتبط با مسکن مهر  دانست  وبر تسریع فروش اقساطی پروژه های باقی مانده، باحمایت وهمکاری سیستم قضایی استان   تاکید کرد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/2/22