تازه های اخبار تازه های اخبار

به مناسبت هفته کار وکارگز مدیر شعب استان با مدیر کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی دیدار وگفتگو کرد .

خانه دارکردن اقشار مختلف یکی از مهترین رسالت های بانک مسکن است .

به مناسبت هفته کار وکارگز مدیر شعب استان با مدیر کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی دیدار وگفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان به مناسبت هفته کار وکارگر محمد غفوریان مدیر شعب استان به همراه معاون اجرایی وکارشناس بازاریابی مدیریت با رضا اسماعیلی مدیر کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی دیدار وگفتگو کرد .

رضا اسماعیلی مدیر کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی در ابتدای این دیدار در گذشت مرحوم ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیر عامل بانک را تسلیت گفت.

مدیر کل تعاون وکار ورفاه اجتماعی با تقدیر از عملکرد بانک مسکن در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی اظهار داشت: بانک مسکن نهایت همکاری وتعامل را با اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی داشته است .

وی افزود: بانک مسکن از بانکهای فعال ومورد اعتماد است ،که در طول سالهای متمادی در خانه دار کردن اقشار مختلف جامعه پیش قدم بوده است .

محمد غفوریان مدیر شعب استان، نیز در این دیدار با تبریک هفته کار وکارگر ،کارگران را از مهمترین اقشار جامعه دانست که در چرخه تولید کشور سهم بسزایی دارند .

وی افزود :کارگران نقش بسیار مهمی در تحقق شعار سال که همان جهش تولید است را برعهده دارند .

مدیر شعب استان با اشاره به فعالیت ورسالت بانک مسکن گفت: خانه دار کردن اقشار مختلف یکی از مهمترین رسالت های بانک مسکن است ،که جامعه کارگری نیز ازاین قاعده مستثنی نیست .

غفوریان خاطر نشان کرد: بانک مسکن به عنوان بانک توسعه ای  تخصصی در بخش مسکن گام های موثری را در توسعه اشتغال  وکمک به رونق تولید برداشته است .

وی یاداور شد: با عنایت به نامگذاری سال جدید ازسوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید؛ بانک مسکن سیاست های اعتباری خود را در مسیر کمک وپشتیبانی وحمایت از جهش تولید تدوین نموده وبرای ایجاد جهش ورونق در این بخش تمام توان خود را بکار خواهد بست .

وی در ادامه، با اشاره به پروژه های نا تمام مسکن مهر همکاری اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان را برای تعیین تکلیف این پروژه خواستارشد .

 

آخرین بروزرسانی 1399/2/22