تازه های اخبار تازه های اخبار

رونمایی ازکتاب" زنده خواری" نوشته همکار هرمزگانی

هم زمان با هفته کتاب وکتاب خوانی صورت گرفت

هم زمان با هفته کتاب و کتاب خوانی از کتاب " زنده خواری " نوشته همکار مدیریت هرمزگان که شامل مجموعه داستان های کوتاه است رونمایی شد.

 مراسم رونمایی از مجموعه داستان کوتاه " زنده خواری " به قلم مرتضی فقیه نصیری از کارکنان شعبه مرکز تجاری کیش در نمایشگاه کتاب کیش برگزارشد .

این مراسم باحضور ابراهیم حسن بیگی و محمد حسن شهسواری از نویسندگان مطرح کشور ،مدرسین حوزه نویسندگی و تعدادی از کارکنان شعب کیش ،مسوولان فرهنگی سازمان منطقه ازاد کیش و جمعی از علاقه مندان به ادبیات و کتاب برگزار شد. همچنین محمدرضا بوستان افروز مدیرشعب هرمزگان هم زمان با رونمایی کتاب " زنده خواری "به مرتضی فقیه نصیری همکار شعبه مرکز تجاری کیش،پیام تبریکی ارسال کرده و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

کتاب زنده خواری شامل هیجده داستان کوتاه می باشد که توسط  نشر ابراهیم درسال 97 به چاپ رسیده است و درپایان این مراسم به هریک از حضار یک جلد کتاب به رسم یادبود تقدیم شد.

مرتضی فقیه نصیری با 8 سال سابقه و با سمت رییس دایره خدمات بانکی  در شعبه مرکز تجاری کیش مشغول به خدمت است.

بدین مناسبت محمدرضا بوستان افروز مدیرشعب استان هرمزگان  طی نامه ای پیام تبریک خود را بمنظور "رونمایی  کتاب زنده خواری " به  مرتضی فقیه نصیری همکار شعبه مرکز تجاری کیش ارسال و برای ایشان آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون نمود .

 

 

 

آخرین بروزرسانی 1397/10/8