تازه های اخبار تازه های اخبار

دراستای توسعه وگسترش تعاملات بانک مسکن و اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان ،تفاهم نامه همکاری مشترک میان این دو نهاد منعقد شد .

اداره کل ثبت احوال به جمع مشتریان بانک پیوست

درنشستی که با حضور محمدرضا بوستان افروز مدیر شعب استان ، محمدعلی احمدی نژاد معاون مالی و فناوری هرمزگان و فرزاد افشاری فرد مدیر کل ثبت احوال استان هرمزگانبرگزارشد، تفاهم نامه همکاری دوجانبه به منظور اطلاع رسانی وارایه خدمات بهتر به مردم، به امضای رسید .

مدیر شعب استان هرمزگان مدت این تفاهمنامه را یکسال  و موضوع آن ارایه  فرصتهای مناسب خدمات رسانی در بخش محصولات و خدمات بانک در حوزه مسکن و تسهیل در برقراری ارتباط اثر بخش با مشتریان علی الخصوص معرفی حساب جوانان بمنظور تامین آتیه فرزندان و فراهم سازی فردایی بهتر برای کودکان  بیان داشت .

بوستان افروز مدیر شعب استان در خصوص ا هداف  انعقاد  این تفاهم نامه اظهار داشت : هدف ایجاد زمینه مناسب برای گسترش ارتباط دوجانبه است  و بانک مسکن طی رسالت اصلی خود که خانه دار کردن اقشار مختلف جامعه  وعلی الخصوص اقشار کم درآمد می باشد برخود واجب می داند که اطلاع رسانی لازم را از طرق مختلف در راستای مسیولیت اجتماعی خود اعمال نماید که یکی از این راهها  از طریق  همکاری اداره ثبت احوال  و از طریق افتتاح  کمک هزینه افتتاح اولیه حساب صندوق پس انداز مسکن جوانان به متقاضیان صدور شناسنامه نوزاد می باشد .

مدیر شعب استان همچنین با بیان مزایای این حساب و وپایین بودن نرخ تسهیلات آن و فواید  آن در حمایت از اقشار کم در آمد و در راستای برنامه ریزی جهت آینده فرزندان اطلاع رسانی  این عمل را  از مسیولیتهای خداپسندانه بانک بیان داشت .

وی همچنین خواستار همکار ی در توزیع تراکت و بروشورهای بانک شامل ا نواع حساب و تسهیلات مسکن از محل حساب صندوق پس انداز مسکن یکم و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در ادارات سطح مرکز استان و شهرستانهای استان اداره ثبت بمنظور اطلاع رسانی مردم  شدند .

مدیرکل اداره ثبت استان نیز ضمن تشکر از اهداف خیرخواهانه بانک مسکن وهمچنین با تایید ا نواع خدمات و مزایای حساب مسکن جوانان بر لزوم اطلاع رسانی و آگاه ساختن مردم از این حساب جهت آینده فرزندانشان تاکید و آمادگی این اداره کل را جهت هرگونه  مساعدت و همکاری  از طریق نمایندگان این اداره کل در بیمارستانها و  مراکز ثبت احوال شهرستانهای تابعه استان جهت معرفی این حساب وسایر حسابهای بانک مسکن اعلام داشت .

ا فشاری نژاد با اعلام اینکه لیست کاملی از ادارات و باجه های صدور شناسنامه را به همراه اسامی  نمایندگان  مستقر آن اداره کل  را به بانک مسکن  اعلام خواهند داشت گفت: ا میدوار است بانک مسکن نیز در راستای ترغیب مشتریان جهت دریافت کارت ملی همکاری لازم را جهت انجام تبلیغات از طریق نصب استند و بنر ، توزیع تراکت و استفاده از ظرفیت تابلوهای ال ای دی درشعب و .... بعمل آورد.

 

آخرین بروزرسانی 1397/10/8