تازه های اخبار تازه های اخبار

از ظرقیت های جزیره برای جذب منابع استفاده کنید.

بوستان افروز در دیدار از شعب کیش

محمدرضا بوستان افروز مدیرشعب هرمزگان در بازدید از شعب کیش با اشاره به ظرفیت ها وپتانسیل های جزیره ، خواستار تلاش بیشتر شعب برای جذب منابع شد.

 

بوستان افروز دراین بازدید که  به منظور آشنایی نزدیک با کارکنان شعب کیش شکل گرفت، ضمن دیدار با کارکنان  ، از نزدیک در جریان مسایل و موضوعات شعب قرارگرفت .

در این دیدار بوکه محمدعلی احمدی نژاد معاون مالی وفناوری مدیریت، بوستان افروز را همراهی می کرد مدیرشعب  از بخش های مختلف شعب جزیره کیش  بازدید کرد  ونقطه نظرات و مشکلات و پیشنهادات  روسای شعب و کارکنان  را  شنید و رهنمودها وتوصیه های لازم را دراین خصوص بیان داشت .

مدیرشعب استان ضمن تشکر از  زحمات کلیه پرسنل شعب مرکزی ، پردیس 2، مرکز تجاری و سفین کیش  از نزدیک با آنان به گفتگو پرداخت و سوالاتی را پیرامون  مانده منابع  واهداف و مطالبات وآ خرین وضعیت عملکردی  شعبه از کارکنان کرد..

وی در این دیدار ضمن تبیین اهداف وبرنامه های بانک  براهمیت استفاده بهینه از ظرقیت ها و ابزارها تاکید کرد  و توصیه لازم را برای ارایه هرچه مطلوب تر خدمات  ومحصولات بانک به مشتریان و افزایش رضایتمندی آنان  بیان کرد.

ازجمله موضوعات و مباحث  مطرح شده در این بازدید ، جذب منابع ارزان قیمت ، ترویج بانکداری الکترونیک ،  مبحث ضمانت نامه ، کمبود نیرو ، مطالبات شعب و  فضای شعب  بود. 
آخرین بروزرسانی 1397/10/3