تازه های اخبار تازه های اخبار

تکریم همکار جانباز بازنشسته مدیریت هرمزگان

با حضور مدیر شعب استان ، معاون مالی و فناوری و معاون حوزه حراست از محمدرضا احمدی همکار بازنشسته و جانباز در شعبه کمریندی بندرعباس تجلیل شد .

محمدرضا احمدی رییس شعبه سابق کمربندی و جانباز 25% جنگ تحمیلی با سابقه 29 سال و 2 ماه  در تاریخ 2/5/97 به افتخار بازنشستگی نایل شدند .

دراین مراسم محمدرضا بوستان افروز مدیر شعب استان ضمن قدر دانی از خدمات و زحمات  همکار بازنشسته جانباز اظهار داشت :  بازنشستگان گنجینه‌ها و سرمایه‌های بانک هستند و دارای اعتبار و تجارب ارزشمندی هستند که می شود از آنها به خوبی بهره گرفت .

بوستان افروز جایگاه و سرافرازی بانک را مدیون همت، تلاش دلسوزانه  و تعهد این عزیزان دانست و اظهار امیدواری کرد که ارتباط  آنان  همچنان با این مدیریت و پرسنل برقرار باشد تا بتوان از تجربیات و توانمندی هایشان استفاده کرد.

مدیر شعب استان ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای محمدرضا احمدی در دوران بازنشستگی  با هدیه ای از طرف مدیریت از خدمات 29 ساله ایشان تجلیل و قدردانی نمود و همچنین هدایای بازنشستگی ایشان که شامل یک جلد کلام ا.. مجیدبه همراه یک عدد لوح و یک قطعه سکه تمام بهار آزادی بود تقدیم ایشان گردید.

محمدرضا احمدی نیز با تشکر از حضور مدیر شعب دراین مراسم و اهمیت دادن مدیران به قشر بازنشسته، با بیان خاطرات دوران خدمت خود در این جمع صمیمی ، آمادگی خود راجهت همکاری با بانک و انتقال دانش و تجربیات خود به پرسنل را اعلام داشت .

آخرین بروزرسانی 1397/10/3