تازه های اخبار تازه های اخبار

حضور بانک مسکن درمنطقه آزاد ، باعث رونق است .

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درجمع اعضای هیات مدیره بانک

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در جمع اعضای هیات مدیره بانک درنشست کمیسیون عالی وصول مطالبات که دراین منطقه برگزارشد ف نقش بانک مسکن در رونق منطقه آزاد را مهم دانست

در این نشست که به منظور شناسایی ، بررسی و رفع مشکلات و موانع پروژه های مورد مشارکت بانک در جزیره کیش وبه دعوت محمدابراهیم انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزارشد ،جعفر آقا ملایی ،نادرقاسمی ودکتر محمدعلی دهقان دهنوی اعضای هیات مدیره بانک ،محمدحسن علمداری و دادو خلجستانی مدیران امور اعتباری و حقوقی ،مالک آزادیان رییس اداره کل پیگیری وصول مطالبات ومحمدرضا بوستان افروز مدیر شعب هرمزگان حضور داشتند.

در این نشست انصاری لاری با  برجسته شمردن نقش بانک مسکن د ر رونق منطقه آزاد که باعث رونق روز افزون این منطقه شده اظهار داشت : به دلیل مهم بودن پروژه های مورد مشارکت بانک مسکن واهمیت موضوع وصول مطالبات پروژه های مشکل دار ،سازمان منطقه آزاد بانک مسکن را  جزی نخستین بانک دعوت شده به منظور حل وفصل مشکلات پروژه های کلان دعوت به عمل آورد.

درادامه جلسه نادرقاسمی عضو هیات مدیره بانک با تشکر از دعوت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، ادامه این روند و تشکیل جلسات بعدی و همکاری ها  و پیگیرهای مستمررا خواستارشد.

دکترمحمدعلی دهقان دهنوی عضو هیات مدیره بانک نیز اهمیت بخشی و اقدام خرمندانه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد را در خصوص رفع مشکلات پروژه ها و  مجتمع های منطقه،  قابل تقدیر عنوان و برتاثیر آن در منطقه تاکید کرد.

 در ادامه جعفر آقا ملایی عضو هیات مدیره از تلاش های صورت گرفته درخصوص تشکیل این جلسات تشکرکرد  وهم افزایی بین بانک و سازمان منطقه آزاد کیش به منظور رونق بیش از پیش منطقه رامورد  تاکید قرارداد.

 در ا دامه طی نشستی با مدیونین بانک ، نقطه نظرات آن ها به منظور برون رفت از این وضعیت و شرایط ایجادشده که باعث غیرجاری شدن تسهیلات  شده مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

براساس این مذاکرات و با در نظر گرفتن پیشنهادهای مدعوین و همچنین شرایط و ضوابط بانک تمدید پروزه ها  اتخاذ شد.و مقررشد به صورت جدا برای هریک از پروژه ها ، صورت جلسه ای تنظیم شده و به امضای مدیونین ، بانک ، سازمان منطقه آزاد برسد.

همچنین در این نشست مقررشد درصورت عدم انجام تعهدات  توسط مشتریان نسبت به توافقات این جلسات و خلف وعده از طرف آنان ، سازمان منطقه آزاد کیش از اختیارات حاکمیتی و قانونی که در اختیار دارد استفاده نماید و سازمان دراین خصوص قول مساعد داد. 

آخرین بروزرسانی 1397/10/3