سرویس های پایانه های فروشگاهی در یک نگاه سرویس های پایانه های فروشگاهی در یک نگاه

سرویس های پایانه های فروشگاهی در یک نگاه :

پایانه های فروشگاهی بانک مسکنخرید شارژ اعتباری(همراه اول ، ایرانسل)

مانده موجودی کارت

پرداخت قبوض

پرداخت اقساط بر روی پایانه های فروشگاهی

سرویس های PC-POS

 تخصیص چند حساب به دستگاه کارتخوان و واریز وجه تراکنش به انتخاب پذیرنده به هریک از حساب‌ها.

 تخصیص چند حساب به دستگاه کارتخوان و واریز وجه تراکنش به صورت درصدی به هریک از حساب‌ها

 

خاطرنشان می گرددسرویس پرداخت اقساط نیز بر روی پایانه های فروشگاهی پياده سازي گرديده است.

 

سرویس های رایج در پایانه های فروشگاهی :

۱.مانده گیری

۲.خرید

۳.پرداخت قبض(تکی –گروهی)

۴.فروش شارژ(ایرانسل-همراه اول)

۵.پرداخت قسط

سرویس های PC-POS

 هر پایانه فروشگاهی در هر فروشگاه که مجهز به سیستم حسابداری مکانیزه است میتواند مستقیما به برنامه حسابداری متصل شده و تنها با کشیدن کارت مبلغ خرید از سیستم حسابداری به POSارسال شده و تراکنش پایان پذیرد.

سرویس های جدید

تعريف شيفت فروشندگان

مدير يا مسئول فروشگاه مي‌تواند بر روي پايانه براي هر يك از فروشندگان تا 5 نفر، نام كاربري اختصاصي تعريف كرده و در زمان‌هاي انتخابي گزارش تراكنش‌هاي هر يك از ايشان را بصورت مجزا مشاهده نمايد. همچنين هر يك از كاربران مي‌توانند گزارش عملكرد خود را مشاهده نمايند.

دريافت شناسه واريز جهت انجام تراكنش خريد

به منظور شناسايي و يا تفكيك خريداران در هنگام انجام تراكنش، شناسه مربوطه از ايشان دريافت شده تا در گزارشات آتي قابل شناسايي و رهگيري باشد. (مانند شماره دانشجويي در دانشگاه‌ها) با توجه به اينكه در حال حاضر شركت شاپرك از اين سرويس پشتيباني نمي‌كند، تا زمان آماده‌سازي اين قابليت بصورت آفلاين ارائه مي‌گردد.

خريد شارژ به صورت تكي و گروهي

مشتريان مي‌توانند علاوه بر درخواست خريد شارژ بصورت گروهي از تمامي اپراتورها و تمامي مبالغ در قالب يك درخواست، براي تسريع در خريد از طريق منوي شارژ تكي شارژ دلخواه خود را خريداري نمايند.

پرداخت قبوض جريمه راهنمايي و رانندگي

در اين سرويس همانند ساير قبوض خدماتي، وارد كردن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض جريمه الزامي مي‌باشد. پس از وارد كردن شناسه‌ها مبلغ جريمه نمايش داده شده كه بايستي توسط مشتري تأييد شود.

تخفيف بر روي خريد

پذيرنده مي‌تواند تخفيف مد نظر خود را با وارد كردن ميزان دلخواه به صورت درصدي بر روي تراكنش‌هاي خريد اعمال نمايد. در اين حالت بر روي رسيد چاپي مبلغ تخفيف و مبلغ تراكنش پس از تخفيف درج مي‌گردد. (فعالسازي توسط پشتيبان شركت ناواكو انجام مي‌شود.)

انعام بر روي خريد

به منظور پرداخت انعام در هنگام خريد توسط مشتريان، اين سرويس بر روي پايانه‌ها آماده‌سازي شده است. بطوريكه پس از دريافت مبلغ خريد، مبلغ انعام نيز از مشتري درخواست شده و در رسيد چاپي، مبلغ انعام و مبلغ كل درج مي‌گردد. (فعالسازي توسط پشتيبان شركت ناواكو انجام مي‌شود.)

واريز كمك‌هاي مردمي

اين سرويس جهت واريز وجوه نيكوكاري به حساب مؤسسات خيريه (شامل: بهزيستي، محك، كميته امداد، كهريزك، اشرف الانبياء، بنياد مسكن انقلاب) ارائه شده است.

تاریخ ویرایش1399/7/14- 11:34