نمایش اخبار نمایش اخبار

با حضور قایم مقام وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت

افتتاح متمرکز 1544 واحد مسکن مهردر استان گلستان

طی مراسمی با حضور مهندس مهرآبادی قایم مقام وزیر راه و شهرسازی ، تعداد 1544 واحد مسکن مهر در استان گلستان به صورت متمرکز و به شکل نمادین در محل پروژه 104 واحدی مسکن مهر شرکت تعاونی کشت و صنعت گرگان افتتاح و به مرحله بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، در این مراسم مهندس احمد اصغری مهرآبادی قایم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، با تقدیر و تشکر از بانک مسکن در پرداخت به موقع تسهیلات مسکن مهر و با اشاره به اینکه تاکنون بالغ بر یک میلیون و 930 هزار واحد مسکن مهر در کشور به اتمام رسیده است، گفت: 270 هزار واحد نیمه تمام وجود دارد که طبق تاکید ریاست جمهوری قرار است تا پایان دولت یازدهم به پایان برسد.

قایم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر افزود: در حال حاضر پروژه مسکن مهر در یک هزار و 160 شهر در حال اجراست و 98 درصد تعهداتی که استان گلستان در این زمینه داشته به اتمام رسیده است.

بر اساس این گزارش،مهرآبادی با اشاره به اینکه پروژه و طرح عظیم مسکن مهر نزدیک به 120 هزار میلیارد تومان هزینه دربرداشته است، گفت: موضوع مسکن مهر از سال 1386 آغاز شد و این پروژه ها تاکنون از 50 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی استفاده کردند به طوری که بیش از 47 هزار و 500میلیارد تومان این اعتبارت را بانک مسکن تامین کرده که جا دارد از تعامل و همکاری مطلوب بانک مسکن در این زمینه تشکر و قدردانی نمایم.

در ادامه این مراسم، معاون امور عمرانی استاندار گلستان گفت: با تلاش مسوولان استان و همراهی دولت 98 درصد طرح های مسکن مهر گلستان تکمیل و به بهره برداری رسید و امیدواریم با همت همگانی بقیه طرح ها را تا پایان دولت تدبیرو امید به پایان برسانیم.

مهندس رضا مروتی اظهارداشت : اگر چه دولت ها تلاش می کنند با آغاز ساخت برخی طرح ها مسیر خدمت و فعالیت خود را مشخص کنند اما دولت تدبیر و امید تکمیل طرح های نیمه تمام به جای مانده از گذشته را در دستور کار خود قرار داد و در این مسیر موفقیت های  زیادی هم به دست آورد.

وی افزود: پروژههای مسکن مهر پروژه مورد توجه مردم است و امروز خدا را شاکر هستیم که شاهد به پایان رسیدن تعهداتی هستیم که در دولت تدبیر و امید وعدههای آن به مردم داده شده است.

آخرین بروزرسانی 1395/12/15