نمایش اخبار نمایش اخبار

شریفی در بازدید از پروژه های طرح مهر سیستان و بلوچستان گفت:

با تلاش کارکنان بانک مسکن نیاز به سرپناه تا پایان سال برطرف می شود

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن،قدرت اله شریفی-مدیرعامل بانک مسکن - به همراه یوسف مرتضایی عضو هیات مدیره و برخی از مدیران میانی بانک مسکن با حضور درمحل این پروژه ها در جریان روند پیشرفت فیزیکی و توسعه پروژه ،نوع مصالح به کار رفته شده و روش ساخت نیمه صنعتی پروژه های طرح مسکن مهر در استان زاهدان قرار گرفت.

مدیرعامل بانک مسکن در سفر به استان سیستان و بلوچستان از پروژه های 280 واحدی مسکن مهر تعاونیمسکن امید آیندگان و 207 واحدی مسکن مهر تعاونی مسکن سیمان سیستان و مهر شهر زاهدان  بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن،قدرت اله شریفی-مدیرعامل بانک مسکن - به همراه یوسف مرتضایی عضو هیات مدیره و برخی از مدیران میانی بانک مسکن با حضور درمحل این پروژه ها در جریان روندپیشرفت فیزیکی و توسعه پروژه،نوع مصالح به کار رفته شده وروش ساخت نیمه صنعتی  پروژه های طرح مسکن مهر در استان زاهدان قرار گرفت.

 شریفی در دیداربا مدیرعاملتعاونی مسکن امید آیندگان مجموع مبلغ منعقد شده در تسهیلات بانک مسکن را تا پایان اسفند ماه سال گذشته 628ر371 میلیارد ریال عنوان کرد که از این میزان مبلغ 974ر274 میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.

وی همچنین تعداد تسهیلات پرداخت شده به متقاضیان در استان سیستان و بلوچستان را تا پایان سال گذشته 13 هزار و 891 واحد به مبلغ 720ر2 میلیارد ریال عنوان کرد.

مدیرعامل بانک مسکن در ادامه بااشاره به ضرورت تسریع در اتمام عملیات ساختمانی طرح مسکن مهر و تحویل واحدهای مسکونی تا پایانسال جاری ابراز امیدواری کرد، بااجرایطرحمسکن مهر و کارکنان با اعتقاد بانک مسکن نیاز به سرپناه تا پایان سال رفعگردد.

قدردانی استاندار سیستان و بلوچستان از عملکرد بانک مسکن در طرح مسکن مهر

 براساس این گزارش، در دیدار مدیرعامل بانک مسکن با استاندار سیستان و بلوچستان ،مهندس آزاد  از عملکرد خوب بانک مسکن در طرح مسکن مهر وتعامل سازندهبانک مسکن استان قدردانی نمود.

شریفی نیز در این دیدار تصریح کرد: کارکنان بانک مسکن با اعتقاد کامل کار میکنند تامردم در رفاه باشند و دعای خیر مردم تنها پاداش مورد انتظار آنانمی باشد.

 وی با اشاره به این مطلب که دولت پشتیبان بانک مسکن است یادآور شد: در حال حاضر بانک وظیفه خانهدار کردن مردم را با اجرای طرح مسکن مهر برعهده دارد و در مراحل بعدی با راه سازی ،سد سازی و...به توسعه کشور کمک می نماییم.

تقدیر نماینده ولی فقیه استان سیستان و بلوچستان از کارکنان بانک مسکن همچنین در دیدار مدیر عامل بانک مسکن با امام جمعه و نماینده ولی فقیه استان سیستان و بلوچستان، آیت ا... سلیمانیبا تقدیر از زحمات کارکنانبانک مسکن ، نوع فعالیت بانک که به منظوررفع یکی از سه نگرانی مهم مردم ،که در دین نیز یکی از رکن های سعادت بشر معرفی شدهاست را با اهمیت قلمداد کرد.

آخرین بروزرسانی 1393/11/20