نمایش اخبار نمایش اخبار

تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بانک مسکن

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مسکن ، نیکزاد استاندار کهگیلویه و بویراحمد، در این مراسم که با حضور مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد ، مدیرکل راهوشهرسازی و جمعی از مسوولان ادارات استان ، در مردادماه سال جاری برگزار شد، عزم راسخ دولت در رفع دغدغه مسکن را نقطه روشنی در عملکرد دولت توصیف کرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاح نخستین پروژه مسکن مهر یاسوج و دومین پروژه مسکن مهر کهگیلویه و بویراحمد با نام "مسکن مهر نگین دنا"، با تاکید بر نقش پررنگ بانک مسکن در این پروژه ، به‌طور ویژه از زحمات کارکنان بانک مسکن کهگیلویه و بویراحمد تقدیر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مسکن ، نیکزاد استاندار کهگیلویه و بویراحمد، در این مراسم که با حضور مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد ، مدیرکل راه‌وشهرسازی و جمعی از مسوولان ادارات استان ، در مردادماه سال جاری  برگزار شد، عزم راسخ دولت در رفع دغدغه مسکن را نقطه روشنی در عملکرد دولت توصیف کرد.

وی در ادامه این مراسم که با واگذاری نمادین کلید واحدهای احداثی به چند تن از مالکان همراه بود، با تبریک به مالکان این واحدها از تلاش‌های همة عوامل دست‌اندرکار در تکمیل این پروژه تقدیر کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اظهار امیدواری کرد که دست‌اندرکاران بتوانند با همت جمعی، سایر پروژه‌ها را نیز حداکثر تا پایان شهریورماه سال‌جاری برای رضایت خاطر هم‌وطنان به بهره‌برداری کامل برسانند.

آخرین بروزرسانی 1393/11/20