نمایش اخبار نمایش اخبار

ابراز رضایت امام جمعه کرمانشاه از عملکرد بانک مسکن

عملکرد بانک مسکن به‌ویژه در طرح مسکن مهر، نمادی از نهضت عظیم خدمت‌رسانی به مردم است؛ نهضتی که در این دولت آغاز شد و برکات آن برای همیشه باقی خواهد ماند.
عملکرد بانک مسکن به‌ویژه در طرح مسکن مهر، نمادی از نهضت عظیم خدمت‌رسانی به مردم است؛ نهضتی که در این دولت آغاز شد و برکات آن برای همیشه باقی خواهد ماند. 
به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، آیت‌اله علماء امام جمعه و نماینده ولی فقیه در کرمانشاه، در دیدار کارکنان این مدیریت که در محل دفتر نماینده ولی فقیه صورت گرفت، با اشاره به حجم کلان تسهیلات پرداخت ‌شده از سوی بانک مسکن گفت: پرداخت تسهیلات به 80‌ هزار واحد مسکن مهر در استان کرمانشاه، کار آسانی نیست؛ مردم نیز باید با پرداخت به‌موقع اقساط، زمینه ادامه خدمت‌رسانی بانک مسکن را فراهم کنند. 
وی کارکنان شبکه بانکی را از جمله کارکنان زحمتکش و فعال جامعه توصیف کرد و اظهار داشت: مردم از دولتمردان و کارکنان دستگاه‌ها انتظار خدمت مطلوب دارند و دستگاه‌ها نیز باید خدمت به مردم را با نگاه عبادت و خدمت به خلق خدا بهتر از گذشته ادامه دهند. 
در این دیدار، فریبرز نعیمی -مدیر شعب بانک مسکن در استان کرمانشاه- نیز با ارایه گزارشی از عملکرد بانک مسکن استان، به نفوذ کلام روحانیت در مردم اشاره کرد و گفت: پرداخت به‌موقع اقساط و کمک به شبکه بانکی برای ادامه خدمت به مردم، نیازمند برنامه‌های فرهنگی و اطلاع‌رسانی صحیح است و روحانیت نقش مهم و تاثیر‌گذاری در این زمینه دارد. 
نعیمی افزود: بانک مسکن کرمانشاه در مسیر تحقق اهداف کلی نظام و برنامه‌های دولت خدمت‌گزار همه تلاش خود را برای ارایه خدمات مطلوب و سریع به مردم به کار خواهد بست. 
وی یادآور شد: ابراز رضایت مسوولان و مردم نشان می‌دهد که این بانک تاکنون کارنامه خوبی در خدمات‌رسانی به مردم داشته است. 
آخرین بروزرسانی 1393/11/20