نمایش اخبار نمایش اخبار

با حضورمعاون اول رییس جمهور و وزیر مسکن و شهرسازی: 6500 واحد مسکن مهر در استان هرمزگان به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، رحیمی معاون اول رییس جمهور به همراه نیکزاد وزیر مسکن و شهرسازی با حضور در شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس با افتتاح مجتمع 354 واحدی مسکن مهر لاوان ( فاز اول) 6500 واحد مسکن مهر در این استان را نیز مورد بهره برداری قرار داد و از برخی از واحدهای این مجتمع بازدید و به شکل نمادین کلید یکی از این واحد‌ها را به مالک آن اعطا کرد.

همزمان با سفرمعاون اول رییس جمهور و وزیر مسکن وشهرسازی به بندرعباس 6500  واحد مسکونی طرح مسکن مهر در استان هرمزگان به بهره‌بر‌داری رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، رحیمی معاون اول رییس جمهور به همراه نیکزاد وزیر مسکن و شهرسازی با حضور در شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس با افتتاح  مجتمع 354 واحدی مسکن مهر لاوان ( فاز اول) 6500 واحد مسکن مهر در این استان را نیز مورد بهره برداری قرار داد و از برخی از واحدهای این مجتمع بازدید و به شکل  نمادین کلید یکی از این واحد‌ها را به مالک آن اعطا کرد.

در این مراسم وزیرمسکن و شهرسازی نیزگفت :دراستان هرمزگان 82هزار و600واحدمسکونی درحال ساخت است که از این تعداد28هزارمورد آن مربوط به روستاها و بقیه شهری است.

علی نیکزاد افزود: بهره برداری از6500واحدمسکونی درهرمزگان که بخشی ازآن درشهرک پیامبراعظم بندرعباس انجام شد تنها نمونه‌ای از این پروژه‌هاست .

در پایان این مراسم از زحمات تعدادی از مدیران استانی از جمله احمدعلی شیرزاد مدیر بانک مسکن استان هرمزگان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

همچنین در حاشیه  مراسم افتتاحیه ، مدیر شعب بانک مسکن هرمزگان در خصوص عملکرد این بانک در طرح مسکن مهر گفت: تا پایان فروردین ماه سال جاری در استان هرمزگان به 51 هزار و 901 واحد مسکونی تسهیلات مسکن مهر به مبلغ 5 هزار و 694 میلیارد ریال توسط بانک مسکن استان پرداخت شده است .

وی افزود : در همین مدت بانک مسکن در استان هرمزگان به 17 هزار و 933 واحد مسکونی تسهیلات آماده سازی به مبلغ 179 هزار و 330 میلیون ریال و در بخش ساخت به 19هزار و 788 واحد مسکونی تسهیلات به مبلغی بالغ بر 4 هزار و 34 میلیارد ریال به سازندگان مسکن مهر پرداخت نموده است .

شیرزاد در ادامه در خصوص پرداخت تسهیلات روستایی گفت: از ابتدای سال 88 تا پایان فروردین ماه سال جاری به 11 هزار و 814 واحد مسکونی تسهیلات روستایی به مبلغ یک هزار و 54 میلیارد ریال و در بخش بافت فرسوده شهری از محل خط اعتباری طرح مسکن مهر ، تاکنون به 2366 واحد مسکونی تسهیلات به مبلغ 425هزار و 136 میلیون ریال پرداخت کرده است .

آخرین بروزرسانی 1394/5/4